Výsledky-2015

Zadáním libovolného řetězce znaků do políčka hledat můžete rychle vyfiltrovat např. plemeno, nemusíte tedy procházet celou tabulku. Výsledky ze soutěží: pdf Button

čísloplemenopohlavítřídajméno psamajitelvýsledekrozhodčí
1Australský honácký pespsi třída vítězůARCHIE CROSS Krumbox CzechKořínková TerezaV1, VT, KVŠimek František, MVDr.
2Australský honácký pespsi třída vítězůCORSAIR Moravia ValleyLukas František + AlenaV2Šimek František, MVDr.
3Australský honácký pesfeny třída otevřenáHebel Kazari Toyo-Ken Konečná MarkétaVD1Šimek František, MVDr.
4Australský honácký pesfeny třída vítězůBRIBIE DanggaliLukas František + AlenaV1, VT, KVŠimek František, MVDr.
5Australský ovčákpsi třída štěňatAndro Black Babyboy SunshinewoodSchutzova TerezaVN1Brotánková Zuzana, Mgr.
6Australský ovčákpsi třída mladýchAntigonon Makada Schiller PavelV2Brotánková Zuzana, Mgr.
7Australský ovčákpsi třída mladýchDerryl Šťastný koutek Hájková Olga V1, VTMBrotánková Zuzana, Mgr.
8Australský ovčákpsi mezitřídaJCh.Moon Shine Blue High MaintenanceBabová HanaV1, VT, KVBrotánková Zuzana, Mgr.
9Australský ovčákpsi třída otevřenáDiego Valkar Janda JakubVD1Brotánková Zuzana, Mgr.
10Australský ovčákpsi třída vítězůCh. Fantastic Flasch od Diamantové řekyVaňková LucieV1, VTBrotánková Zuzana, Mgr.
11Australský ovčákfeny třída štěňatAiwa Little Princess SunshinewoodStrnadová DenisaVN3Brotánková Zuzana, Mgr.
12Australský ovčákfeny třída štěňatDonnafugata Angheli z Brzáneckých vinohradůBystrianská MonikaNBrotánková Zuzana, Mgr.
13Australský ovčákfeny třída štěňatKačka Srdcové eso Hájková Olga VN1Brotánková Zuzana, Mgr.
14Australský ovčákfeny třída štěňatLÁSKA Srdcové esoBabová HanaVN2Brotánková Zuzana, Mgr.
15Australský ovčákfeny třída mladýchAllamanda MakadaŽárová MarkétaV1, VTMBrotánková Zuzana, Mgr.
16Australský ovčákfeny mezitřídaAfelandra MakadaTeunerová AndreaV1, VT, KVBrotánková Zuzana, Mgr.
17Bearded koliepsi třída otevřenáBÁRNY Modrá pampeliškaBečvářovi Václav a LucieV1, VT, KVBrotánková Zuzana, Mgr.
18Bearded koliefeny třída veteránůKETTY VanilkaOutratová ZuzanaV1, VTBrotánková Zuzana, Mgr.
19Beauceronfeny třída dorostuBenellis Topaz Heart BoyardŠpačková KristýnaVN1Šimek František, MVDr.
20Belgický ovčák - Groenendaelfeny třída štěňatAPRIL BriBiaDaiBaráková IvaVN1Brotánková Zuzana, Mgr.
21Belgický ovčák - Groenendaelfeny mezitřídaFlea BalpoaVondráčková SimonaV1, VT, KVBrotánková Zuzana, Mgr.
22Belgický ovčák - Tervuerenpsi třída mladýchJUST MAGICAL TERVUEREN at YassalenKöhlerová AlenaV1, VTMBrotánková Zuzana, Mgr.
23Belgický ovčák - Tervuerenfeny třída otevřenáBacardi Porta BohemicaTomicová AndreaVD1Brotánková Zuzana, Mgr.
24Belgický ovčák - Tervuerenfeny třída veteránůDrop of Dew Randy DogFaitová PetraV1, VTBrotánková Zuzana, Mgr.
25Bílý švýcarský ovčákpsi třída otevřenáBARNET AbraskaChlaňová ZuzanaV1, VT, KVŠimek František, MVDr.
26Bílý švýcarský ovčákfeny třída mladýchJASSEY STAR z Ranče Montara Malec ČestmírV1, VTMŠimek František, MVDr.
27Bílý švýcarský ovčákfeny mezitřídaJaqueline Star z Ranče Montara Brabec RomanVD1Šimek František, MVDr.
28Border koliepsi třída mladýchIZIDOR Nebeský senTicháčková KarolínaV1, VTMBrotánková Zuzana, Mgr.
29Border koliepsi mezitřídaAmerican Dexter Morgan of Real ShepherdsŠmolíková TaťánaV1, VTBrotánková Zuzana, Mgr.
30Border koliepsi třída otevřenáÁRČÍ ze Selských lesůLibuše JežkováVD1Brotánková Zuzana, Mgr.
31Border koliepsi třída pracovníATHOS z Keblických stráníUrbanová JanaV1, VT, KVBrotánková Zuzana, Mgr.
32Border koliepsi třída vítězůBUDDY Od DupíkůUrbanová JanaV1, VTBrotánková Zuzana, Mgr.
33Border koliefeny třída štěňatGold Honey HamyfaŽídková SimonaVN1Brotánková Zuzana, Mgr.
34Border koliefeny třída dorostuAttractive Fler EngineraStejskalová NikolaVN1, VTBrotánková Zuzana, Mgr.
35Border koliefeny třída mladýchAMÁTA Regina canumIng. Lichnovská SoňaV1, VTMBrotánková Zuzana, Mgr.
36Border koliefeny mezitřídaAmalthea Fringe Border Šafářová KateřinaV1, VTBrotánková Zuzana, Mgr.
37Border koliefeny třída otevřenáAilin z Keblických stráníŠindelářová MichaelaV2Brotánková Zuzana, Mgr.
38Border koliefeny třída otevřenáCEZIR CHAT Fiammante AstroPražská NellaV4Brotánková Zuzana, Mgr.
39Border koliefeny třída otevřenáDANGER WendajaŠindelářová MichaelaV1, VT, KVBrotánková Zuzana, Mgr.
40Border koliefeny třída otevřenáORCHIDEE Ambra ProfessionalMazourek MartinVDBrotánková Zuzana, Mgr.
41Border koliefeny třída otevřenáTINY TWISTER z ČernobílýchVacula OndřejV3Brotánková Zuzana, Mgr.
42Československý vlčákpsi třída mladýchAthos Wolfdog BohemiaHübnerová DanaVD1Šimek František, MVDr.
43Československý vlčákpsi třída otevřenáAshton Eden severuŠmídová RomanaVD2Šimek František, MVDr.
44Československý vlčákpsi třída otevřenáHarry Grey Střípek SnůEichlová IvaV1Šimek František, MVDr.
45Československý vlčákfeny třída mladýchEire Šedý pokladPocsová MarkétaDŠimek František, MVDr.
46Československý vlčákfeny třída mladýchEnigma Šedý pokladKunc RadekV1, VTMŠimek František, MVDr.
47Československý vlčákfeny mezitřídaCirilla Vlčí tlapkaDohnalová Terezaodst.Šimek František, MVDr.
48Československý vlčákfeny třída vítězůCindy Grey Šedý pokladKunc RadekV1, VT, KVŠimek František, MVDr.
49Holandský ovčák krátkosrstýpsi třída vítězůARN z Úsvitu věkůMertlíková JanaV1, VT, KVŠimek František, MVDr.
50Kolie dlouhosrstápsi třída otevřenáBayssy zlatý DominanceBočková AlenaV1Šimek František, MVDr.
51Kolie dlouhosrstápsi třída vítězůCATO Čin-Čin PetKopalová MarieV1, VTŠimek František, MVDr.
52Kolie dlouhosrstápsi třída vítězůSabres Blue Horny Vlčí žlebVšetečka AlešV2Šimek František, MVDr.
53Kolie krátkosrstápsi třída veteránůArnold of Bohemia baladaDrdová MarkétaV1, VTŠimek František, MVDr.
54Sheltiepsi třída mladýchEL DIABLO Sparks of the TempestLněničková RůženaV1, VTMŠimek František, MVDr.
55Sheltiepsi třída mladýchEmet Black Modrý dukátHlaváčkovi Pavel a MartaVD2Šimek František, MVDr.
56Sheltiepsi třída vítězůAFTER FOREVER Sparks of the TempestŠvandová HanaV1, VT, KVŠimek František, MVDr.
57Sheltiefeny třída štěňatFORTUNE LADY Sparks of the TempestNovotná IvetaVN1Šimek František, MVDr.
58Sheltiefeny třída mladýchEMERALD Sparks of the TempestNovotná IvetaV1Šimek František, MVDr.
59Sheltiefeny třída otevřenáEaster Elfie KoryfejVaverková PetraV1Šimek František, MVDr.
60Šiperkapsi třída dorostuBrooklyn NubikaSchneeweissová Jitkaabs.Šimek František, MVDr.
61Šiperkafeny třída štěňatAriel z Úsvitu věků Valášková Tereza Mgr. VN1Šimek František, MVDr.
62Šiperkafeny třída otevřenáAimy Jalu KavarMertlíková Janaabs.Šimek František, MVDr.
63Appenzellský salašnický pesfeny třída vítězůAnděla BudysaurŠťovíčková RůženaV1, VT, KVAdlt Vladimír
64Bernský salašnický pespsi třída štěňatRover Riomadea GrandeMašková JaroslavaVN1Adlt Vladimír
65Bernský salašnický pespsi třída mladýchClark Chřibské zátišíSvobodová MiladaVD1Adlt Vladimír
66Bernský salašnický pespsi mezitřídaBravo Baronello ElenbernerMašková JaroslavaV1, VTAdlt Vladimír
67Bernský salašnický pespsi mezitřídaDRACO Trikolore FortunaSvobodová JitkaVD2Adlt Vladimír
68Bernský salašnický pespsi třída otevřenáCARGO Trikolore FortunaSvobodová JitkaV2Adlt Vladimír
69Bernský salašnický pespsi třída otevřenáCentaur Polepské údolíHendrychová BoženaV1, VTAdlt Vladimír
70Bernský salašnický pespsi třída vítězůCONAN Polepské údolíMarková AlenaV1, VTAdlt Vladimír
71Bernský salašnický pesfeny mezitřídaCAMELLA ARLEE Amber BohemiaLanger LuborVD3Adlt Vladimír
72Bernský salašnický pesfeny mezitřídaJackie BaronnellaMašková JaroslavaV2Adlt Vladimír
73Bernský salašnický pesfeny mezitřídaNorth Snowdonia FortuneiaHendrychová BoženaV1, VTAdlt Vladimír
74Bernský salašnický pesfeny třída otevřenáHaily Jane Bermondo BohemiaHendrychová BoženaV1, VT, KVAdlt Vladimír
75Bernský salašnický pesfeny třída vítězůEmilly BaronnellaMašková JaroslavaV1, VTAdlt Vladimír
76Bernský salašnický pesfeny třída veteránůALLERTA Amber BohemiaLanger LuborV1, VTAdlt Vladimír
77Bordeauxská dogafeny mezitřídaEwita Rubby Red Cannibal´sPetrus JiříV1, VT, KVAdlt Vladimír
78Dobrman - černý s pálenímpsi třída mladýchNeko GumbyZábranská PetraV1Adlt Vladimír
79Dobrman - černý s pálenímfeny třída otevřenáBorgia in Stile NeroŘehák RobertV1, VT, KVAdlt Vladimír
80Hovawartpsi třída štěňatChris DaimarBoháčová KateřinaVN1Adlt Vladimír
81Hovawartpsi třída mladýchCooper Maxmilian EbidixMrázek TomášV1Adlt Vladimír
82Hovawartfeny třída štěňatAmica Jabofi StarHnátková Janaabs.Adlt Vladimír
83Hovawartfeny třída štěňatCharlene Daimar Štroufová Šárka VN1Adlt Vladimír
84Hovawartfeny třída štěňatCherryl DaimarHybštová RNDr. DanaVN2Adlt Vladimír
85Hovawartfeny třída mladýchMaja Od Červené skályKristýnková AnnaV1Adlt Vladimír
86Hovawartfeny třída otevřenáFreya DaimarKosová JanaVD1Adlt Vladimír
87Hovawartfeny třída veteránůCarrie DaimarHybštová RNDr. DanaV1, VTAdlt Vladimír
88Knírač střední černýfeny třída mladýchVassari od Dalajského potokaKrejčová RomanaV1, VTMAdlt Vladimír
89Knírač střední pepř a sůlpsi třída vítězůLoveboy Saltus ze ZáhrabskéMonika Skok Renata HalačkováV1, VT, KVAdlt Vladimír
90Knírač velký pepř a sůlfeny třída otevřenáKaliope Enel fenomenOmorodion DenisaV1Adlt Vladimír
91Leonbergerfeny třída štěňatAffaia Beta GruisRůžičková JanaVN1Adlt Vladimír
92Leonbergerfeny třída veteránůAdelaida z BechlínaStanková SimonaV1, VTAdlt Vladimír
93Německý boxer - žíhanýfeny mezitřídaIstra Indiánsky brlohGruberová KláraV1, VT, KVAdlt Vladimír
94Německý pinčfeny mezitřídaBETHANY NOIRE IzzisGottliebová IvanaVD1Adlt Vladimír
95Novofundlandský pespsi třída vítězůARTY z Janovské uličkyHaluska JiříV1, VT, KVAdlt Vladimír
96Tibetská dogapsi mezitřídaDAGPO Sang Se SangŠalomová MartaV1, VT, KVAdlt Vladimír
97Tibetská dogapsi třída otevřenáASTERIX BubbledogHaluska JiříV1Adlt Vladimír
98Tibetská dogafeny třída dorostuAMRITA Dbang-Mo-TibetFraňková MonikaVN1Adlt Vladimír
99Tibetská dogafeny třída dorostuBurbu Arhat-BagmedVobořilová GabrielaVN3Adlt Vladimír
100Tibetská dogafeny třída dorostuESMÉ z Milínského údolíEichelmannová LucieVN2Adlt Vladimír
101Tibetská dogafeny třída otevřenáBHÁŠJA JangallaNovákovi Alena a JaroslavV2Adlt Vladimír
102Tibetská dogafeny třída otevřenáElza Re-HlaMalec ČestmírV1, VTAdlt Vladimír
103Tibetská dogafeny třída vítězůDara RE-HLAMalec ČestmírV1, VTAdlt Vladimír
104Trpasličí pinčpsi třída otevřenáAJKE Ike MarkMarková NicoleVD1Adlt Vladimír
105Americký stafordširský terierpsi třída mladýchBentley Lily SierraStejskalová MichaelaV2Adlt Vladimír
106Americký stafordširský terierpsi třída mladýchBlade z New City VsiPavlínková ZuzanaV1Adlt Vladimír
107Americký stafordširský terierpsi třída otevřenáARAM z New City VsiVotrubová RadkaV1, VTAdlt Vladimír
108Americký stafordširský terierpsi třída otevřenáÁres Snowbell Lily SierraStejskalová MichaelaV2Adlt Vladimír
109Americký stafordširský terierpsi třída vítězůLerry Killemal Z KatuŘepíková PetraV1, VT, KVAdlt Vladimír
110Americký stafordširský terierfeny třída štěňatHolly Hazel Nut Baboo Vosyka JaroslavVN1Adlt Vladimír
111Americký stafordširský terierfeny třída mladýchBecky z New City Vsi Vosyka JaroslavVD3Adlt Vladimír
112Americký stafordširský terierfeny třída mladýchBee Bee Z New City VsiBednářová PetraV2Adlt Vladimír
113Americký stafordširský terierfeny třída mladýchMystery Zandy Od BengaLisáková DitaV1, VTMAdlt Vladimír
114Americký stafordširský terierfeny mezitřídaABBY z NovobydžovskaVotrubová RadkaV1, VTAdlt Vladimír
115Americký stafordširský terierfeny třída otevřenáFranceska z Čekyňského dvoraNohynek DušanVD1Adlt Vladimír
116Americký stafordširský terierfeny třída veteránůElba od Čertova kopečkuStejskalová MichaelaV1, VTAdlt Vladimír
117Border terierpsi třída vítězůJEWEL FIERY LUCIFERMALINOVÁ JANAV1Šimek František, MVDr.
118Border terierfeny třída mladýchNext Lady Fiery LuciferMALINOVÁ JANAV1, VTMŠimek František, MVDr.
119Cairn Terierpsi třída mladýchAtrey Hairy happinessPalková IrenaVD2Van Ruiten-Hajnová Gabriela
120Cairn Terierpsi třída mladýchBaileys of PodhayTajmrová KateřinaV1, VTM, CCJVan Ruiten-Hajnová Gabriela
121Cairn Terierpsi třída otevřenáHermes Hoity Toity GangHronová KristýnaV2Van Ruiten-Hajnová Gabriela
122Cairn Terierpsi třída otevřenáCheiron Hoity-Toity GangKvasnička MilanV1, VT, CC, KVVan Ruiten-Hajnová Gabriela
123Cairn Terierfeny třída mladýchAlisha Hairy happinessHejsková DanielaVD2Van Ruiten-Hajnová Gabriela
124Cairn Terierfeny třída mladýchAnouschka BelgabonMlejnková JitkaV1, VTM, CCJVan Ruiten-Hajnová Gabriela
125Cairn Terierfeny třída mladýchJ`Iris Hoity-Toity GangKebrdlová HanaVD3Van Ruiten-Hajnová Gabriela
126Cairn Terierfeny mezitřídaCRAZY od BosorkyVolek TomášVD2Van Ruiten-Hajnová Gabriela
127Cairn Terierfeny mezitřídaIuno Hoity-Toity GangVobořilová GabrielaV1, VT, CC, KVVan Ruiten-Hajnová Gabriela
128Cairn Terierfeny třída otevřenáChloe Hoity-Toity GangBeková VěraV1, VTVan Ruiten-Hajnová Gabriela
129Cairn Terierfeny třída vítězůFemme Fatale SolipseRekovi Michal a MarieV1, VTVan Ruiten-Hajnová Gabriela
130Český terierpsi třída otevřenáANTARES Stella SarensisČadová MonikaV1, VT, KVVan Ruiten-Hajnová Gabriela
131Foxterier hladkosrstýfeny třída štěňatArtemis od Bohušovské stráněLukasová AlenaVN1Šimek František, MVDr.
132Irish Soft Coated Wheaten Terrierfeny třída vítězůAmazonka z Borůvkového kopceTolnayová AndreaV1, VT, KVŠimek František, MVDr.
133Jack Russell Terrierfeny třída štěňatGaia Bohemian TouchLhotáková MarcelaVN1Van Ruiten-Hajnová Gabriela
134Manchester terierfeny třída štěňatAylin z Městeckého mlýnaZhřívalová PetraVN1Šimek František, MVDr.
135Miniaturní bullterierpsi třída otevřenáBaldur of TrigonRajsová Veronikaodst.Šimek František, MVDr.
136Miniaturní bullterierfeny třída štěňatEnigma z Husitova krajeŠvejda ZdeněkVN1Šimek František, MVDr.
137Miniaturní bullterierfeny třída dorostuAmazing Valentyna IndygouLafková TerezaVN1Šimek František, MVDr.
138Miniaturní bullterierfeny třída vítězůEmeritaBull Black Inspire EmeritaBull KennelLafková TerezaV1, VT, KVŠimek František, MVDr.
139Parson Russell Terrierpsi třída mladýchQuo z Jeřeně from Černý faunBínová Kateřinaabs.Šimek František, MVDr.
140Parson Russell Terrierpsi třída otevřenáNicolas Černý faunHlaváčkovi Pavel a MartaVD1Šimek František, MVDr.
141Parson Russell Terrierpsi třída pracovníMarco Polo Černý faunHlaváčkovi Pavel a MartaV1, VT, KVŠimek František, MVDr.
142Parson Russell Terrierfeny třída štěňatRozárka Černý faunJárová EliškaVN1Šimek František, MVDr.
143Stafordšírský bullterierpsi třída mladýchFrenky SnugGruberová IvanaV1, VTMAdlt Vladimír
144Stafordšírský bullterierpsi mezitřídaVenca Blue Felicity CheerHudec MiroslavV1Adlt Vladimír
145Stafordšírský bullterierpsi třída otevřenáEnzo Fabio BohemiaOndráčková HanaV1, VTAdlt Vladimír
146Stafordšírský bullterierfeny třída štěňatC-Chiara Blue King of BohemiaBartková MonikaVN1Adlt Vladimír
147Stafordšírský bullterierfeny třída mladýchBABY NOVA Bull & BearVondráková EmíliaVD1Adlt Vladimír
148Stafordšírský bullterierfeny třída otevřenáAIMEE King of BohemiaBartková MonikaV1, VT, KVAdlt Vladimír
149Welsh terierpsi třída mladýchImperial VegusKnoblochová JanaV1, VTMVan Ruiten-Hajnová Gabriela
150Yorkšírský terierfeny třída štěňatQuincy Blue.StyleVrzáková PavlínaVN1Šimek František, MVDr.
151Yorkšírský terierfeny třída mladýchPENELOPE Blue StyleMARŠÁLOVÁ IRENA abs.Šimek František, MVDr.
152Yorkšírský terierfeny mezitřídaEsme Esta QuiquillaRůžičková JanaV1, VT, KVŠimek František, MVDr.
153Yorkšírský terierfeny třída otevřenáLussy Blue StyleMARŠÁLOVÁ IRENA neposouzenŠimek František, MVDr.
154Jezevčík králičí dlouhosrstýpsi třída vítězůDella Winner Canis of CzechRůžičková, MUDr. SilvieV1, VT, KVUbrová Libuše
155Jezevčík standard dlouhosrstýfeny mezitřídaDaila z ČepínůJizbová EvaV1, VT, KVUbrová Libuše
156Jezevčík standard drsnosrstýpsi mezitřídaDenny z Pernštejnského podhradíKotíkovi Jan a MichalaV1, VTUbrová Libuše
157Jezevčík standard drsnosrstýpsi třída pracovníKenny Klim ChodskoKudrnová ZuzanaV1, VT, KVUbrová Libuše
158Jezevčík trpasličí dlouhosrstýfeny třída veteránůBelle Amie z KozíčkuRůžičková SilvieV1, VTUbrová Libuše
159Akita-Inufeny třída štěňatMana Go AKOGARENOSvobodová LenkaVN1Frnčová Lenka
160Akita-Inufeny třída mladýchAmai Axa Ai Ken MichiyoGeorgiev Dimitar Stefanovabs.Frnčová Lenka
161Akita-Inufeny třída otevřenáGOREIJOU NO GORO KEN AmanaGeorgiev Dimitar Stefanovabs.Frnčová Lenka
162Aljašský malamutpsi mezitřídaAngel´s Song WofarediokŠkachová JitkaV1, VT, KVUbrová Libuše
163Aljašský malamutfeny třída otevřenáCarmen vs Del Reyla Montana BlancaDvořáček Martinabs.Ubrová Libuše
164Chow chowfeny třída vítězůCHESSIE OF MIJAMUMašek KarelV1, VT, KVUbrová Libuše
165Mexický naháčfeny třída mladýchZhaklin Meredit IZ KANEKSOVrátníková Ivanaabs.Kolínský David, MUDr.
166Německý špic malý - nové barvyfeny třída mladýchBELLA Azalea BohemiaČervenková PetraV1, VTMUbrová Libuše
167Německý špic vlčí/keeshondpsi mezitřídaDoniphan Z Břekové alejeMolčány MilanV1, VTUbrová Libuše
168Německý špic vlčí/keeshondpsi třída vítězůKorzár Šumbarský pramenMolčány MilanV1, VT, KVUbrová Libuše
169Německý špic vlčí/keeshondpsi třída vítězůLOGAN Šumbarský pramenWalterová Ingridabs.Ubrová Libuše
170Německý špic vlčí/keeshondfeny třída mladýchKatrisha von der ApfelstädtaueTomášek JosefV1, VTMUbrová Libuše
171Německý špic vlčí/keeshondfeny mezitřídaADDY Ejmi-LuSaňová AlenaV1, VT, KVUbrová Libuše
172Německý špic vlčí/keeshondfeny třída veteránůBESSY z Davidova dvoraPátková VladimíraV1, VTUbrová Libuše
173Norský losí pes šedýpsi třída otevřenáAlap JomapoSouček VladimírV1, VT, KVUbrová Libuše
174Peruánský naháč střednífeny třída štěňatQUBA CALVA ABUKANTOS PazzdaAntoš JakubVN1Kolínský David, MUDr.
175Peruánský naháč střednífeny třída mladýchFreedom of the Mind CederikonDemeterová PetraV1, VTMKolínský David, MUDr.
176Peruánský naháč střednífeny mezitřídaELISA Sangre de HuandoVrátníková IvanaV1, VT, KVKolínský David, MUDr.
177Peruánský naháč velkýpsi třída vítězůImperio D´Inka EspipeňaDemeterová PetraV1, VT, KVKolínský David, MUDr.
178Peruánský naháč velkýpsi třída veteránů Briss Nort BrunBidařová Kristýna V1, VTKolínský David, MUDr.
179Peruánský naháč velkýfeny třída štěňatBrigitte Bardot od JedíkaBidařová Kristýna VN1Kolínský David, MUDr.
180Peruánský naháč velkýfeny třída mladýchDelightful Jazmin D´Inka EspipeňaDemeterová PetraV1, VTMKolínský David, MUDr.
181Samojedfeny mezitřídaComedy In My Heart Tatranská žiaraKunová KláraV1, VT, KVUbrová Libuše
182Sibiřský huskyfeny mezitřídaForjana Slovakia JESSICA ALBA Forjana SlovakiaVeselský OttoV Ubrová Libuše
183Basset Houndfeny třída otevřenáBarrow Perla ZábojŠilhanová LenkaV1, VT, KVFrnčová Lenka
184Beaglepsi třída veteránůDick z Cipískovy loukyHabelová EvaV2Frnčová Lenka
185Beaglepsi třída veteránůPépé le Moko Interpet-SCFroňková Denisa V1, VTFrnčová Lenka
186Beaglefeny třída mladýchCristallo Magico La PerlalineaHolubová IvetaV1, VTMFrnčová Lenka
187Beaglefeny třída vítězůAurelia Maiora Per EleganterVytejčkovi Petra a RomanV1, VT, KVFrnčová Lenka
188Beaglefeny třída veteránůOur Miss Fred Interpet-SCVytejčkovi Petra a RomanV1, VTFrnčová Lenka
189Dalmatinpsi třída štěňatBeetowen Di AssonanzaMUDr. Fulínová LianaVN2Frnčová Lenka
190Dalmatinpsi třída štěňatBrillante Di AssonanzaMUDr. Fulínová LianaVN3Frnčová Lenka
191Dalmatinpsi třída štěňatBucco Di AssonanzaFulínová, MUDr LianaVN1Frnčová Lenka
192Dalmatinpsi třída otevřenáAtillio Di AssonanzaVaněček MUDr.TomášV1, VT, KVFrnčová Lenka
193Dalmatinpsi třída vítězůArgo Di AssonanzaVaněček MUDr. TomášV1, VTFrnčová Lenka
194Dalmatinpsi třída vítězůKilimanjaro's Snow Raul RaulŠípková MUDr. Klára V2Frnčová Lenka
195Dalmatinfeny třída štěňatBrixi Di AssonanzaFulínová LianaVN1Frnčová Lenka
196Malý modrý gaskoňský honičpsi třída vítězůCameron od Smutné říčkyHabelová EvaV1, VT, KVFrnčová Lenka
197Porcelainefeny třída pracovníEmpress Rain od Pstruží říčkyPokorná ŽanetaV1, VTFrnčová Lenka
198Porcelainefeny třída vítězůBailey od Pstruží říčkyVoborníková Marta V1, VT, KVFrnčová Lenka
199Rhodéský ridgebackpsi třída otevřenáAlfie z Hatí pod BrdyLiznerová MarkétaV1, VT, KVFrnčová Lenka
200Rhodéský ridgebackfeny třída otevřenáQuincy Agatha z Lukovského dvoraHávová KristýnaV1, VT, KVFrnčová Lenka
201Velký hrubosrstý vendéeský bassetpsi mezitřídaDante Od Veselý AnežkyVeselá Alena V1, VT, KVFrnčová Lenka
202Irský setrpsi třída štěňatElphin Prince Mahagony PawMedřická MarkétaVN1Šimek František, MVDr.
203Irský setrfeny mezitřídaAbrakadabra Zannanza Schielová RenataV1, VT, KVŠimek František, MVDr.
204Maďarský ohař krátkosrstýpsi třída štěňatHudson Danitty Valová KateřinaVN1Šimek František, MVDr.
205Maďarský ohař krátkosrstýpsi třída pracovníCosmos Bertoni PragueMrkvička Zelená BarbaraV1, VT, KVŠimek František, MVDr.
206Maďarský ohař krátkosrstýfeny třída pracovníClaudie Bertoni PragueMrkvička Zelená BarbaraV1, VT, KVŠimek František, MVDr.
207Výmarský ohař krátkosrstýpsi třída pracovníKeep An Eye On Blue Sirius NovaMedřická TerezaV1, VT, KVŠimek František, MVDr.
208Výmarský ohař krátkosrstýfeny mezitřídaGrace od Potoka KačákuVopěnková BarboraV1, VT, KVŠimek František, MVDr.
209Výmarský ohař krátkosrstýfeny třída otevřenáEnnie od Potoka KačákuKouďová AnnaV1Šimek František, MVDr.
210Americký kokršpaněl - černý a černý s pálenímpsi třída mladýchJoy In The Horizon Hall Of LordsChaudhuri Saurabh abs.Frnčová Lenka
211Americký kokršpaněl - černý a černý s pálenímfeny třída otevřenáOrnella Z Čachnovského rančeNunvářová JanaV1, VT, KVFrnčová Lenka
212Americký kokršpaněl - ostatní jednobarevnípsi třída otevřenáBarnie Bohemier - DogMračková IvaV1, VTFrnčová Lenka
213Americký kokršpaněl - ostatní jednobarevnífeny třída veteránůCHOCOLATE MEGGI HAMISTUŠulcová RenátaV1, VTFrnčová Lenka
214Americký kokršpaněl - vícebarevnípsi třída mladýchQuentin Z Čachnovského rančeSkipalová GabrielaV1, VTMFrnčová Lenka
215Americký kokršpaněl - vícebarevnípsi třída otevřenáInt. Ch. Unidentifield Flying Object DeiGiniKottnerová ZuzanaV1, VT, KVFrnčová Lenka
216Americký kokršpaněl - vícebarevnípsi třída vítězůAtos from Lucky VillageKottnerová ZuzanaV1, VTFrnčová Lenka
217Americký kokršpaněl - vícebarevnífeny třída mladýchAllison Sagitta EpirumKottnerová ZuzanaV1, VTMFrnčová Lenka
218Americký kokršpaněl - vícebarevnífeny třída otevřenáPrinces Z Čachnovského rančeNunvářová JanaV1, VTFrnčová Lenka
219Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálenímfeny třída vítězůI´m Here For You From Moonlight ValleyDorschnerová LenkaV1, VT, KVFrnčová Lenka
220Anglický kokršpaněl - vícebarevnípsi třída otevřenáArthes Amber HillPalkosková KateřinaV1, VT, KVFrnčová Lenka
221Anglický kokršpaněl - vícebarevnípsi třída otevřenáIdeal Boy Skar-Line Colour RangePolášková RenataV2Frnčová Lenka
222Anglický kokršpaněl - vícebarevnífeny třída mladýchMirabell pod OřechemHázová LenkaV1, VTMFrnčová Lenka
223Anglický kokršpaněl -ostatní jednobarevnífeny třída otevřenáHeather Sant TulipHázová LenkaV1, VTFrnčová Lenka
224Barbetpsi třída mladýchJukon Wierciłapa Barbety WierciłapaHanka Evženabs.Frnčová Lenka
225Curly Coated Retrieverfeny třída vítězůMinette SpringcurlRindošová Ivana mgr.V1, VT, KVFrnčová Lenka
226Curly Coated Retrieverfeny třída veteránůLeana Gypsy´s SoulRindošová TerezaV1, VTFrnčová Lenka
227Flat Coated Retrieverfeny třída mladýchIlaia Hool Go JozucitaBartáková RomanaV1, VTMFrnčová Lenka
228Flat Coated Retrieverfeny třída otevřenáBonny Soraya Bohemia TiliaFantová AlenaV1, VT, KVFrnčová Lenka
229Irský vodní španělfeny třída otevřenáDolly Bran Mac FebailBarcalová ŠárkaV1, VT, KVFrnčová Lenka
230Labradorský retrieverpsi třída štěňatFreeman od Himalájského cedruMatoušek MartinN1Frnčová Lenka
231Labradorský retrieverpsi třída dorostuAutumn Gold LuckykayŠpačková MartinaVN1Frnčová Lenka
232Labradorský retrieverpsi třída mladýchCador of Cornwall Caniwergi`sHoubová DanaV1, VTMFrnčová Lenka
233Labradorský retrieverpsi třída veteránůFergus GlenbriarPecharová VeronikaV1, VTFrnčová Lenka
234Labradorský retrieverfeny třída dorostuCleopatra Spatio-TemporalStrnadovi Monika + BronislavVN1Frnčová Lenka
235Labradorský retrieverfeny třída mladýchNoblessa Fiamma CantanteHadačová PetraV1, VTMFrnčová Lenka
236Labradorský retrieverfeny mezitřídaCollet Amazing FraceČervinková Petraabs.Frnčová Lenka
237Labradorský retrieverfeny třída pracovníGrei Nice Friend Nice FriendDologová IvetaV1, VT, KVFrnčová Lenka
238Německý křepelákfeny třída otevřenáDana ze Slavičínské hájenkyMarx JaroslavV1, VT, KVFrnčová Lenka
239Portugalský vodní pespsi třída mladýchACE VENTURA AT CORDATA EXTOLVolfová KamilaV1, VTMFrnčová Lenka
240Portugalský vodní pesfeny třída dorostuArwen Princess Ruby StarPřenosilová Kateřina VN1Frnčová Lenka
241Zlatý retrieverpsi třída otevřenáAcapulco de Inka alegra BohemiaKučera BohumilV3Frnčová Lenka
242Zlatý retrieverpsi třída otevřenáMax z Dražovského hájkuDvořáková JaroslavaV2Frnčová Lenka
243Zlatý retrieverpsi třída otevřenáMeki z Vlčích lukEliášková LindaV1, VTFrnčová Lenka
244Zlatý retrieverpsi třída vítězůZephyr Golden ErinorPlachý TomášV1, VT, KVFrnčová Lenka
245Zlatý retrieverfeny třída štěňatJust Do It Astral SkyVodička RomanVN1Frnčová Lenka
246Zlatý retrieverfeny třída dorostuFemme Fatale Estrella de OroČasnochová JanaVN1Frnčová Lenka
247Zlatý retrieverfeny třída mladýchAlissa Fidela AmikoČervená VeronikaV1, VTMFrnčová Lenka
248Zlatý retrieverfeny třída mladýchAyla Eli's PrideMarková Ellaabs.Frnčová Lenka
249Zlatý retrieverfeny mezitřídaBarkasa Barking loveMoricová IlonaV1, VTFrnčová Lenka
250Zlatý retrieverfeny třída otevřenáConnie z Kolbyho vrškuSieberová IvaV2Frnčová Lenka
251Zlatý retrieverfeny třída otevřenáDutch Desire Estrella de OroČervená VeronikaV1, VT, KVFrnčová Lenka
252Zlatý retrieverfeny třída vítězůAngel Alps Magic SpellKöhlerová JitkaV1, VTFrnčová Lenka
253Bišonekpsi třída dorostuCooper z PerlitovéPatáková MarkétaVN1Košťálová Alena, Ing.
254Bišonekfeny třída mladýchHillary Clinton Mystic LoveSlapničková Ivanaabs.Košťálová Alena, Ing.
255Bišonekfeny třída otevřenáFollow Me CharnettStaňková Lenkaabs.Košťálová Alena, Ing.
256Bišonekfeny třída vítězůVanity Fair CharnettStaňková Lenkaabs.Košťálová Alena, Ing.
257Boloňský psíkpsi mezitřídaAramis Prince Bel DiamondHadačová PetraV1, VT, KVKošťálová Alena, Ing.
258Bostonský terierpsi třída otevřenáIndian Summer Breeze ArwinNovotná Petraabs.Košťálová Alena, Ing.
259Bostonský terierfeny třída dorostuAmel Boston DragonBělíčková JanaVN1Košťálová Alena, Ing.
260Brabantíkpsi třída mladýchCAPPUCINO Happy GremlinNovotná DanielaV1, VTMKošťálová Alena, Ing.
261Bruselský grifonekfeny třída mladýchCall me now XanbrixLegerová EvaV1, VTMKošťálová Alena, Ing.
262Čínský chocholatý pes bez srstipsi třída dorostuLacoste Little ChampsMarcelová PavlaVN1Kolínský David, MUDr.
263Čínský chocholatý pes bez srstipsi třída mladýchArmany Golden GlowMarcelová PavlaV2Kolínský David, MUDr.
264Čínský chocholatý pes bez srstipsi třída mladýchEdison the Grandiose Birchvölgyi Pohanová EliškaV1, VTMKolínský David, MUDr.
265Čínský chocholatý pes bez srstipsi třída mladýchDAMIÁNEK Malý TomLelovičová JanaV3Kolínský David, MUDr.
266Čínský chocholatý pes bez srstipsi třída otevřenáAŠLIK RošťáciVotava LucieVKolínský David, MUDr.
267Čínský chocholatý pes bez srstipsi třída otevřenáCIMM Malý TomMatoušková LenkaV1, VTKolínský David, MUDr.
268Čínský chocholatý pes bez srstipsi třída otevřenáFan-Fan Tulip Queen MalverneŠtolcová MiriamV2Kolínský David, MUDr.
269Čínský chocholatý pes bez srstipsi třída otevřenáFlipper True Lásky darHladíková VěraV3Kolínský David, MUDr.
270Čínský chocholatý pes bez srstipsi třída otevřenáQANTO Cool LadyMošťková HanaV4Kolínský David, MUDr.
271Čínský chocholatý pes bez srstipsi třída vítězůEMIR z Půlnočního dvoraButtová Lopourová LenkaV1, VTKolínský David, MUDr.
272Čínský chocholatý pes bez srstifeny třída mladýchDebbie Malý TomRUSCHILOVÁ PAVLÍNAV1, VTMKolínský David, MUDr.
273Čínský chocholatý pes bez srstifeny třída mladýchDinky Malý TomUrbanová RadkaV2Kolínský David, MUDr.
274Čínský chocholatý pes bez srstifeny mezitřídaGlamor Girl Little SweetieMarcelová PavlaV1, VTKolínský David, MUDr.
275Čínský chocholatý pes bez srstifeny třída otevřenáA´ La Chivee Pretty SweetFelkrová LeonaV1, VTKolínský David, MUDr.
276Čínský chocholatý pes bez srstifeny třída otevřenáELIS z Jasné hvězdyButtová Lopourová LenkaV3Kolínský David, MUDr.
277Čínský chocholatý pes bez srstifeny třída otevřenáCHINA PEARL ze ShetlandůVotava LucieV2Kolínský David, MUDr.
278Čínský chocholatý pes bez srstifeny třída vítězůFaith Little SweetieMarcelová PavlaV2Kolínský David, MUDr.
279Čínský chocholatý pes bez srstifeny třída vítězůYamaha z Jasné hvězdyKnotková IvetaV1, VTKolínský David, MUDr.
280Čínský chocholatý pes osrstěnýpsi třída dorostuDa Vinci ze Zatopené chajdyKnotková Ivetaabs.Kolínský David, MUDr.
281Čínský chocholatý pes osrstěnýpsi mezitřídaCaterham ShahrastaniPšádovi Petra a MartinV1, VTKolínský David, MUDr.
282Čínský chocholatý pes osrstěnýpsi mezitřídaCorley Toutou VeluKoblihová PetraV2Kolínský David, MUDr.
283Čínský chocholatý pes osrstěnýpsi mezitřídaDAEMON od Zlatého mokuKadlečková Vlasta abs.Kolínský David, MUDr.
284Čínský chocholatý pes osrstěnýpsi třída otevřenáCAMERON Clary-AldrigenButtová Lopourová LenkaV1, VT, KVKolínský David, MUDr.
285Čínský chocholatý pes osrstěnýpsi třída vítězůBellagio Clary AldrigenButtová Lopourová LenkaV1, VTKolínský David, MUDr.
286Čínský chocholatý pes osrstěnýfeny třída štěňatSISSI z Kamilova dvoraGottsteinová LucieVN1Kolínský David, MUDr.
287Čínský chocholatý pes bez srstifeny mezitřídaCelestina Clary AldrigenButtová Lopourová LenkaV2Kolínský David, MUDr.
288Čínský chocholatý pes osrstěnýfeny třída otevřenáQueena Powder AnkadiBucharová IvanaV1, VT, KVKolínský David, MUDr.
289Čivava dlouhosrstápsi třída dorostuVILI Z KMOCHOVA ZÁTIŠÍFoff Jiříabs.Košťálová Alena, Ing.
290Čivava dlouhosrstápsi třída mladýchCASPIAN ze Smaragdové zahrádkyStrápek MartinV3Košťálová Alena, Ing.
291Čivava dlouhosrstápsi třída mladýchRolex Date-Just KomelKolátková MonikaV2Košťálová Alena, Ing.
292Čivava dlouhosrstápsi třída mladýchSEDMIKVÍTEK z Třebaňského údolíWollerová RenataV1, VTMKošťálová Alena, Ing.
293Čivava dlouhosrstápsi třída otevřenáAdon San WaliNocarová Zdeňkaabs.Košťálová Alena, Ing.
294Čivava dlouhosrstápsi třída otevřenáESPRIT Skřítek z HuslíkuŠimková MonikaV2Košťálová Alena, Ing.
295Čivava dlouhosrstápsi třída otevřenáLANCELOT Levandulový senLibichova HanaV1, VT, KVKošťálová Alena, Ing.
296Čivava dlouhosrstáfeny třída štěňatKenzie FortunateroseHavránková LenkaVN1Košťálová Alena, Ing.
297Čivava dlouhosrstáfeny třída mladýchCLERISS ze Smaragdové zahrádkyJačková ŠtěpánkaV4Košťálová Alena, Ing.
298Čivava dlouhosrstáfeny třída mladýchDAISY z Dědinského valuWollerová RenataV1, VTMKošťálová Alena, Ing.
299Čivava dlouhosrstáfeny třída mladýchOPALINE z Jizerského atriaŠimková MonikaV3Košťálová Alena, Ing.
300Čivava dlouhosrstáfeny třída mladýchOPHELIE z Jizerského atriaŠimková MonikaV2Košťálová Alena, Ing.
301Čivava dlouhosrstáfeny mezitřídaOLEISIA Levandulový senMottlová EvaV1, VTKošťálová Alena, Ing.
302Čivava dlouhosrstáfeny mezitřídaVERSICA Křišťálové okoWollerová RenataV2Košťálová Alena, Ing.
303Čivava dlouhosrstáfeny třída otevřenáBAILEYS z Jinonické zahradyKarhanová JanaV1, VT, KVKošťálová Alena, Ing.
304Čivava dlouhosrstáfeny třída otevřenáBIRRA od Štěkavého hadaJačková ŠtěpánkaVKošťálová Alena, Ing.
305Čivava dlouhosrstáfeny třída otevřenáCELLINE z Úpské meandryKamenický JiříV2Košťálová Alena, Ing.
306Čivava dlouhosrstáfeny třída otevřenáDULCE DIA od DorrinkyJačková ŠtěpánkaV3Košťálová Alena, Ing.
307Čivava dlouhosrstáfeny třída otevřenáIbarunka RosinalaChýleová IvetaV4Košťálová Alena, Ing.
308Čivava dlouhosrstáfeny třída otevřenáYASHA MartenikaBřicháčová RenataVKošťálová Alena, Ing.
309Čivava dlouhosrstáfeny třída veteránůANUŠKA RosinalaZedníková MarieV1, VTKošťálová Alena, Ing.
310Čivava krátkosrstápsi třída štěňatUX Levandulový senLibichova Hanaabs.Košťálová Alena, Ing.
311Čivava krátkosrstápsi třída mladýchFrodo BlackrottmarKarhanová LucieV1, VTMKošťálová Alena, Ing.
312Čivava krátkosrstápsi mezitřídaArctic Storm Mystic MiracleKolátková MonikaV1, VTKošťálová Alena, Ing.
313Čivava krátkosrstápsi třída otevřenáGeronimo de Estrella PuertaNocarová Zdeňkaabs.Košťálová Alena, Ing.
314Čivava krátkosrstápsi třída otevřenáIDEAL BOY Levandulový senLibichova HanaV2Košťálová Alena, Ing.
315Čivava krátkosrstápsi třída otevřenáManny z Kmochova zátišíNedorostová BarboraV3Košťálová Alena, Ing.
316Čivava krátkosrstápsi třída otevřenáMESSY Levandulový senLibichova HanaV1, VT, KVKošťálová Alena, Ing.
317Čivava krátkosrstáfeny třída štěňatLa Princesse Stephanie Des Etoiles D´ArtemisKolátková MonikaVN1Košťálová Alena, Ing.
318Čivava krátkosrstáfeny třída mladýchAlaska Z Jasmínových horKolátková MonikaV2Košťálová Alena, Ing.
319Čivava krátkosrstáfeny třída mladýchCELESTA Dog-LomeBalaš Daniel VD3Košťálová Alena, Ing.
320Čivava krátkosrstáfeny třída mladýchOLWI Levandulový senHrochová KateřinaV1, VTMKošťálová Alena, Ing.
321Čivava krátkosrstáfeny mezitřídaNaomi z Samotni ChristaWollerová Renataabs.Košťálová Alena, Ing.
322Čivava krátkosrstáfeny mezitřídaTascha z Kmochova zátišíNedorostová BarboraV2Košťálová Alena, Ing.
323Čivava krátkosrstáfeny mezitřídaYneese Z Jasmínových horKolátková MonikaV1, VT, KVKošťálová Alena, Ing.
324Čivava krátkosrstáfeny třída otevřenáBESSY Levandulový senLibichova HanaV3Košťálová Alena, Ing.
325Čivava krátkosrstáfeny třída otevřenáInéz Levandulový senChýleová IvetaV2Košťálová Alena, Ing.
326Čivava krátkosrstáfeny třída otevřenáUraya Z Jasmínových horKolátková MonikaV1, VTKošťálová Alena, Ing.
327Francouzský buldočekfeny mezitřídaCATJA Etna-boxPoštová Olgaabs.Košťálová Alena, Ing.
328Havanský psíkfeny třída štěňatBonnie Bella a Porta AdelePancnerová DenisaVN1Košťálová Alena, Ing.
329Kavalír king charles španěl - blenheimfeny třída štěňatFatamorgana Magic Noblessejaluvkova vladimiraVN1Košťálová Alena, Ing.
330Kavalír king charles španěl - černý s pálenímpsi třída otevřenáHarry Potter Krásná loukajaluvkova vladimiraV1, VTKošťálová Alena, Ing.
331Kavalír king charles španěl - černý s pálenímpsi třída vítězůGINÉS Malcriado de la CasaHlinková MartinaV1, VT, KVKošťálová Alena, Ing.
332Kavalír king charles španěl - rubypsi mezitřídaŠOPÍK FOON CharmanderŠiška ZdeněkV1, VTKošťálová Alena, Ing.
333Kavalír king charles španěl - trikolorfeny třída štěňatYASMINE Aldaha GoldRumlová LenkaVN1Košťálová Alena, Ing.
334Kavalír king charles španěl - trikolorfeny třída mladýchBABY Royal shineKudláčková Lucie V3Košťálová Alena, Ing.
335Kavalír king charles španěl - trikolorfeny třída mladýchErinette Nini Biely DémonKudláčková Lucie V1, VTMKošťálová Alena, Ing.
336Kavalír king charles španěl - trikolorfeny třída mladýchCherry Krásná loukajaluvkova vladimiraV2Košťálová Alena, Ing.
337Maltézský psíkpsi třída dorostuAmore Mio Elketes ShowDuchoňová Kamilaabs.Košťálová Alena, Ing.
338Mops - plavý s černou maskoupsi třída dorostuIGNÁC ISTAKOProcházková PetraVN1Košťálová Alena, Ing.
339Papillon - do 2,5 kgpsi třída vítězůAndy Brilliant BohemiaNová JitkaV1, VTKošťálová Alena, Ing.
340Papillon - do 2,5 kgfeny třída otevřenáCyntie AlsiorNová JitkaV1, VT, KVKošťálová Alena, Ing.
341Papillon - do 2,5 kgfeny třída vítězůDanette Noblesse charmNová JitkaV1, VTKošťálová Alena, Ing.
342Papillon - nad 2,5 kgpsi třída otevřenáArnold Červenohrádecká perlaDrahuská HanaV1, VT, KVKošťálová Alena, Ing.
343Papillon - nad 2,5 kgfeny třída otevřenáEvelin Královská MantaFeranová Janaabs.Košťálová Alena, Ing.
344Papillon - nad 2,5 kgfeny třída veteránůDazzy Brilliant BohemiaRybáková OldřiškaV1, VTKošťálová Alena, Ing.
345Pekingský palácový psíkpsi třída mladýchCasanova Giacomo Birillo BarrandeAnýžová Danaabs.Brotánková Zuzana, Mgr.
346Pekingský palácový psíkpsi mezitřídaBALTHASAR BRAYDEN JoliotSchreibová Kateřinaabs.Brotánková Zuzana, Mgr.
347Pekingský palácový psíkpsi třída otevřenáEscape Dungeon Peki z HartamyHartmannová Hanaabs.Brotánková Zuzana, Mgr.
348Pekingský palácový psíkfeny třída dorostuAlissa Imposant SpiritPetráková Hartmannová HanaVN1Brotánková Zuzana, Mgr.
349Pekingský palácový psíkfeny třída mladýchCinema Star Birillo BarrandeHušková Silvieabs.Brotánková Zuzana, Mgr.
350Pekingský palácový psíkfeny třída veteránůPETRUŠKA z Písecké brányKombercová JaroslavaV1, VTBrotánková Zuzana, Mgr.
351Pudl velký černýpsi třída vítězůBimbo Bohemia Best BlackMunzarová Sabinaabs.Košťálová Alena, Ing.
352Pudl velký plavá-červenápsi třída vítězůCaracal Very-MerryRajtmajerová DanielaV1, VT, KVKošťálová Alena, Ing.
353Pudl velký plavá-červenáfeny třída vítězůMarchioness-Amber Foster'sRajtmajerová DanielaV1, VT, KVKošťálová Alena, Ing.
354Ruský toypsi mezitřídaCHEST IMEYU iz Rossii Matushki Faltusová Věra abs.Brotánková Zuzana, Mgr.
355Ruský toyfeny mezitřídaIthaca Zayka OlpemiŠnourová MichaelaV1, VTBrotánková Zuzana, Mgr.
356Ruský toyfeny třída otevřenáCHIMERA OlpemiŠnourová MichaelaV1, VT, KVBrotánková Zuzana, Mgr.
357Shih-tzupsi třída otevřenáAMASHIRO JustiragŠedinová JitkaV1Brotánková Zuzana, Mgr.
358Shih-tzupsi třída vítězůHEAVEN ANGEL z Úpatí horHellerová - Johanovská VeronikaV1, VT, KVBrotánková Zuzana, Mgr.
359Shih-tzupsi třída veteránůUNIQUE CHACHA Bohemia Acro Johanovská VeronikaV1, VTBrotánková Zuzana, Mgr.
360Shih-tzufeny třída otevřenáLEWISIE Moravia ClérŠedinová JitkaV1, VTBrotánková Zuzana, Mgr.
361Shih-tzufeny třída vítězůRed White Beauty z Kojca ColiŠedinová JitkaV1, VT, KVBrotánková Zuzana, Mgr.
362Tibetský španělpsi třída štěňatBAGMED Poklad TibetuPapík JanVN1Brotánková Zuzana, Mgr.
363Tibetský španělfeny mezitřídaAKŠARA Poklad TibetuPapík JanVD1Brotánková Zuzana, Mgr.
364Tibetský španělfeny třída vítězůKarkulka Zlatý KlondikePapíková Ing. MiladaV1, VT, KVBrotánková Zuzana, Mgr.
365Tibetský terierpsi třída štěňatGEDARIAH ANGEL Djomo GangkarHrdinová DagmarVN1Brotánková Zuzana, Mgr.
366Afgánský chrtfeny třída otevřenáHelga SunwardKnotková IvetaV1, VT, KVŠimek František, MVDr.
367Irský vlkodavfeny mezitřídaA' Magic Yasmin Chrisboa NaifHájková KláraV1, VT, KVŠimek František, MVDr.
368Saluki - Perský chrtpsi mezitřídaFAWWAZ Al ZahraUstohalová KristýnaVDŠimek František, MVDr.
369Whippetpsi třída otevřenáBLUEMOON TrixtanTrunda DavidV1, VTŠimek František, MVDr.
370Whippetpsi třída vítězůHarropine PoseidonDrbalová JanaV1, VT, KVŠimek František, MVDr.
371Whippetfeny třída štěňatCameron Diaz JC SouladHájková Olga VN1Šimek František, MVDr.
372Whippetfeny třída vítězůYAMPADAMPA z ÚplňkuPřibylová LucieV1, VT, KVŠimek František, MVDr.
373Americký bezsrstý terierpsi třída mladýchLorial´s Just in Time Lori Monroig/Alan MonroigŠimána Hanzlíková Michaela V1, VTMBrotánková Zuzana, Mgr.
374Americký bezsrstý terierfeny třída mladýchAmerican Agonia Roztocká hvězdaPokorná LucieV1, VTMBrotánková Zuzana, Mgr.
375Americký bezsrstý terierfeny třída otevřenáJessie Punto Valentino Punto ValentinoLukavská KateřinaV1, VT, KVBrotánková Zuzana, Mgr.
376Americký bezsrstý terierfeny třída vítězůAnita Veterina Fialové ZOOŠimána Hanzlíková Michaela V1, VTBrotánková Zuzana, Mgr.
377Americký buldokpsi mezitřídaArien Sir PupuluTesařová Kristýnaabs.Brotánková Zuzana, Mgr.
378Chodský pespsi třída dorostuHero Lužanské hvozdyZachová JaroslavaVN1Brotánková Zuzana, Mgr.
379Chodský pespsi třída mladýchMessi Vita caninaAndrýsová KateřinaV1Brotánková Zuzana, Mgr.
380Chodský pespsi třída otevřenáCagar z Městeckého mlýnaPrudká DanaV1, VT, KVBrotánková Zuzana, Mgr.
381Chodský pesfeny třída mladýchAnie od Srnčí horyPrášková EvaV2Brotánková Zuzana, Mgr.
382Chodský pesfeny třída mladýchAspi TaproČermáková MarkétaV4Brotánková Zuzana, Mgr.
383Chodský pesfeny třída mladýchAzri TaproPilařová GabrielaVBrotánková Zuzana, Mgr.
384Chodský pesfeny třída mladýchInessie z Letinské kovárnyKoubíková VeronikaV3Brotánková Zuzana, Mgr.
385Chodský pesfeny třída mladýchIzabell z Letinské kovárnyKoubíková ZdeňkaV1, VTMBrotánková Zuzana, Mgr.
386Chodský pesfeny třída vítězůOlivie z GipovaKoubíková ZdeňkaV1, VT, KVBrotánková Zuzana, Mgr.
387Pražský krysařík - černý s pálenímfeny třída dorostuAlly Little Black StarPatolánová PetraVN1Brotánková Zuzana, Mgr.
388Pražský krysařík - černý s pálenímfeny třída otevřenáBaruška Český pokladPatolánová PetraV1, VTBrotánková Zuzana, Mgr.
389Pražský krysařík - černý s pálenímfeny třída vítězůLorrainne Lio Mi FedarŽacová MarcelaV1, VTBrotánková Zuzana, Mgr.
390Pražský krysařík - ostatní barvyfeny třída vítězůBarbucha Bohemia originalŽacová MarcelaV1, VT, KVBrotánková Zuzana, Mgr.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.