Výsledky


[cryout-button-color url=“http://dogshow-rybniky.cz/vysledky/vysledky-soutezi-2014/“]Výsledky soutěží 2014[/cryout-button-color]

Zadáním libovolného řetězce znaků do políčka hledat můžete rychle vyfiltrovat např. plemeno, nemusíte tedy procházet celou tabulku.

kat. čísloplemenopohlavítřídajméno psamajitelvýsledekrozhodčí
1Australský ovčákpsi štěňatMoon Shine Blue High MaintenanciBabová HanaVN1Ovesná Božena, Mgr.
2Australský ovčákpsi vítězůCh. Fantastic Flasch od Diamantové řekyVaňková LucieV1, VT, KVOvesná Božena, Mgr.
3Australský ovčákpsi vítězůIch.Ch..Axel Moon Carcassonne TolugoBabová HanaV2Ovesná Božena, Mgr.
4Australský ovčákfeny mladýchBonnie Šťastný koutek Hájková Olga V1, VTMOvesná Božena, Mgr.
5Bearded koliepsi vítězůObelix VanilkaDolejší VlastaV1, VT, KVOvesná Božena, Mgr.
6Belgický ovčák - Groenendaelfeny dorostuFlea BalpoaVondráčková SimonaVN1Ovesná Božena, Mgr.
7Belgický ovčák - Groenendaelfeny otevřenáHaydee Black Runaway´sLindqvist BirgittaV1, VT, KVOvesná Božena, Mgr.
8Belgický ovčák - Groenendaelfeny pracovníDAIME BalpoaBaráková IvaV1, VTOvesná Božena, Mgr.
9Belgický ovčák - Groenendaelfeny vítězůRAVENNA JE M´APELLELindqvist BirgittaV1,VTOvesná Božena, Mgr.
10Belgický ovčák - Malinoispsi mezitřídaLOGAR KwanahNovotná JanaV1, VT, KVOvesná Božena, Mgr.
11Belgický ovčák - Malinoisfeny dorostuDixi z Nových horDvořáčková Gabriela + VěraVN1Ovesná Božena, Mgr.
12Belgický ovčák - Tervuerenpsi mezitřídaERROR NovterpodBabíková MichaelaV1, VT, KVOvesná Božena, Mgr.
13Belgický ovčák - Tervuerenfeny mezitřídaBACARDI Porta BohemicaTomicová AndreaV1, VTOvesná Božena, Mgr.
14Belgický ovčák - Tervuerenfeny vítězůYASSI VENUS z KovárnyKöhlerová AlenaV1, VT, KVOvesná Božena, Mgr.
15Bílý švýcarský ovčákpsi otevřenáALF Falco linePekárek FilipV1, VT, KVOvesná Božena, Mgr.
16Bílý švýcarský ovčákfeny vítězůEly z Brdské smečkyRajnišová VlastaV1, VT, KVOvesná Božena, Mgr.
17Border koliepsi štěňatWANDERER WORTHY z ČernobílýchBabíková MichaelaVN1Ovesná Božena, Mgr.
18Border koliepsi dorostuEbisu HamyfaŠefl MiroslavVN1Ovesná Božena, Mgr.
19Border koliepsi otevřenáZampano of CleverlandFraňková PavlaV1, VT, KVOvesná Božena, Mgr.
20Border koliefeny dorostuLike Baby Tender Flash Tender FlashVirius Michal + Nováková IvetaabsOvesná Božena, Mgr.
21Border koliefeny mladýchAilin z Keblických stráníŠindelářová MichaelaV1, VTMOvesná Božena, Mgr.
22Border koliefeny mladýchTINY TWISTER z ČernobílýchVacula OndřejV2Ovesná Božena, Mgr.
23Border koliefeny otevřenáAbby Rose Smart Destiny Smart DestinyŠefl Miroslav + EvaV4Ovesná Božena, Mgr.
24Border koliefeny otevřenáANNIE Shaggy FreedomLiscová AnnaV3Ovesná Božena, Mgr.
25Border koliefeny otevřenáAnnie Caramell Smart DestinySvobodová JolanaV1, VT, KVOvesná Božena, Mgr.
26Border koliefeny otevřenáBurning Ruby NildanyaStejskalová NikolaVDOvesná Božena, Mgr.
27Border koliefeny otevřenáDANGER WendajaŠindelářová MichaelaV2Ovesná Božena, Mgr.
28Border koliefeny otevřenáDarlene Open GateZourek Ladislav + ZuzanaVDOvesná Božena, Mgr.
29Border koliefeny vítězůCh.WHITE AND BLACK Gasko PrimBabová HanaV1, VTOvesná Božena, Mgr.
30Československý vlčákpsi dorostuBolt z Datova rájeFicenc JiříVN1Ovesná Božena, Mgr.
31Československý vlčákpsi mezitřídaBiaggi Lucky of LukavaKunc RadekV2Ovesná Božena, Mgr.
32Československý vlčákpsi mezitřídaYukon z Litavské kotlinyJedlička Martin + Bauerová PavlaV1, VT, KVOvesná Božena, Mgr.
33Československý vlčákpsi otevřenáHarry Grey Střípek snůEichlová IvaV1, VTOvesná Božena, Mgr.
34Československý vlčákfeny mezitřídaCindy Grey Šedý pokladKunc RadekV1, VT, KVOvesná Božena, Mgr.
35Kolie dlouhosrstápsi otevřenáChampion Pardál z AsuanuBočková AlenaV1, VT, KVOvesná Božena, Mgr.
36Kolie dlouhosrstápsi otevřenáSabres Blue Horny Vlčí žlebVšetečková JanaV2Ovesná Božena, Mgr.
37Kolie dlouhosrstápsi vítězůCATO Čin-Čin PetKopalová MarieV1, VTOvesná Božena, Mgr.
38Kolie krátkosrstápsi štěňatFeres Bohemia Elenor Bohemia ElenorMarková ZuzanaabsOvesná Božena, Mgr.
39Kolie krátkosrstápsi otevřenáELIXÍR LÁSKY LeneliKouřilová Markéta + Podrazilová LenkaV1, VTOvesná Božena, Mgr.
40Kolie krátkosrstápsi vítězůARNOLD of Bohemia baladaDrdová MarkétaV1, VT, KVOvesná Božena, Mgr.
41Sheltiefeny otevřenáANGIE Sparks of the TempestRejnová JitkaV1, VT, KVOvesná Božena, Mgr.
42Slovenský čuvačfeny mezitřídaOnly Janin rančHanyková JanaV1, VT, KVOvesná Božena, Mgr.
43Bernský salašnický pespsi mladýchBravo Baronnello ElenbernerMašková Jaroslava + Maykova ElenaV1, VTMDolejšová Olga
44Bernský salašnický pespsi mladýchDRACO Trikolore FortunaSvobodová JitkaV2Dolejšová Olga
45Bernský salašnický pespsi otevřenáCARGO Trikolore FortunaSvobodová JitkaV2Dolejšová Olga
46Bernský salašnický pespsi otevřenáCasidy BaronnellaBaslová MonikaV1, VT, KVDolejšová Olga
47Bernský salašnický pesfeny dorostuJackie BaronnellaMašková JaroslavaVN1Dolejšová Olga
48Bernský salašnický pesfeny mladýchDESREE Trikolore FortunaBaleková ZdeňkaV3Dolejšová Olga
49Bernský salašnický pesfeny mladýchGlowing Gloria CarallsaMoravcová TerezaV2Dolejšová Olga
50Bernský salašnický pesfeny mladýchWATANAY Queen ElsaHolíková PetraV1, VTMDolejšová Olga
51Bernský salašnický pesfeny mezitřídaGHANA Bermondo BohemiaDlouhá LucieV1, VTDolejšová Olga
52Bernský salašnický pesfeny otevřenáBUBETTA BRINO Amber BohemiaUrbanová JanaV3Dolejšová Olga
53Bernský salašnický pesfeny otevřenáCELESTA Trikolore FortunaBrožová MartinaV4Dolejšová Olga
54Bernský salašnický pesfeny otevřenáGoofy od Trotinského potokaMoravcová TerezaV2Dolejšová Olga
55Bernský salašnický pesfeny otevřenáCherry z Labského zátišíMašková JaroslavaV1, VTDolejšová Olga
56Bernský salašnický pesfeny vítězůEmilly BaronnellaMašková JaroslavaV1, VT, KVDolejšová Olga
57Dobrman - hnědý s pálenímpsi štěňatOrfeus od Dvou lvůChlebová MarieVN1Ovesná Božena, Mgr.
58Hovawartpsi mladýchAtos GoodrichZahrádková MartinaV1, VTMOvesná Božena, Mgr.
59Hovawartpsi mezitřídaBard Debbie-AnnLuksa LindaV1, VT, KVOvesná Božena, Mgr.
60Hovawartpsi mezitřídaCaspian Black LobiviaRajmonová DanielaV2Ovesná Božena, Mgr.
61Hovawartfeny mladýchAnne-Berry Awedante Šikošová Lenka + Štěpán+G98V1, VTMOvesná Božena, Mgr.
62Knírač malý bílýpsi dorostuAboni Rebel AlveVelišová AlenaVN1Ovesná Božena, Mgr.
63Knírač malý bílýfeny dorostuAgra Rebel Alve Rebel alveLochmanová IlonaabsOvesná Božena, Mgr.
64Knírač malý bílýfeny veteránůFátima Olympia AlbraVelišová AlenaV1, VTOvesná Božena, Mgr.
65Knírač malý černostříbřitýfeny veteránůFire of My Soul Grand CalveraKrálová JitkaV1, VTOvesná Božena, Mgr.
66Knírač střední pepř a sůlpsi vítězůLoveboy Saltus ze ZáhrabskéHalačková + Skok Renata + MonikaV1, VT, KVOvesná Božena, Mgr.
67Knírač velký pepř a sůlfeny otevřenáKaliope Enel fenomenOmorodion DenisaV1, VT, KVOvesná Božena, Mgr.
68Leonbergerfeny štěňatCija od kostela sv.GabrielaBezděkovská RenataVN1Ovesná Božena, Mgr.
69Leonbergerfeny mladýchAnne Laura od BenýdkovaBorovková JanaV1, VTMOvesná Božena, Mgr.
70Leonbergerfeny otevřenáAnnie od Kostela Sv.GabrielaBorovková JanaV1, VTOvesná Božena, Mgr.
71Leonbergerfeny vítězůBeyonce Salmonetta von Bohemia OliveVětrovcová MartaV1, VT, KVOvesná Božena, Mgr.
72Leonbergerfeny veteránůAnife Oliva Albron EleniaBc. Zelená PetraabsOvesná Božena, Mgr.
73Německý pinčfeny štěňatBETHANY NOIRE IzzisGottliebová IvanaVN1Ovesná Božena, Mgr.
74Novofundlandský pesfeny dorostuArwen Auqa Jewelry od Troské skálySamcová Jeřábková LenkaabsOvesná Božena, Mgr.
75Rotvajlerpsi štěňatAres Black ArtemisSladkovský MilošVN1Ovesná Božena, Mgr.
76Rotvajlerpsi dorostuGaston Z PyšelVaňková SoňaVN1Ovesná Božena, Mgr.
77Shar-Peipsi veteránůC.I.B. Golding Crystlle QuasarPivrncová KateřinaV1, VTOvesná Božena, Mgr.
78Tibetská dogapsi dorostuDagpo Sang Se SangŠalomová MartaVN1Dolejšová Olga
79Tibetská dogafeny dorostuAkkira Danpo Štěkot TibetuHanžlová Růžena VN1Dolejšová Olga
80Tibetská dogafeny dorostuFUJI RE-HLAHlavatý RenéVN2Dolejšová Olga
81Tibetská dogafeny mezitřídaElza Re-HlaMalec ČestmírV1, VT, KVDolejšová Olga
82Tibetská dogafeny otevřenáBHÁŠJA JangallaNovákovi Alena a JaroslavV1Dolejšová Olga
83Tibetská dogafeny vítězůCUMBIA od Dolanského jezuVobořilová GabrielaV1, VTDolejšová Olga
84Tibetská dogafeny vítězůDara RE-HLAMalec ČestmírV2Dolejšová Olga
85Tosa-Inupsi vítězůArgos SaikakuŠamonil PavelV1, VT, KVOvesná Božena, Mgr.
86Velký švýcarský salašnický pespsi mezitřídaGIORGIO ARMANI from Swiss StarPaur MichalV1, VT, KVOvesná Božena, Mgr.
87Americký stafordširský terierpsi štěňatARTAN z NovobydžovskaBosáková NatálieVN1Kappacher Friederike
88Americký stafordširský terierpsi štěňatARWIN z NovobydžovskaHnát MartinVN2Kappacher Friederike
89Americký stafordširský terierpsi dorostuAbstract Blue Moon Desperado CzechKřížová KristýnaVN11Kappacher Friederike
90Americký stafordširský terierpsi mezitřídaARAM z New City VsiVotrubová RadkaV1, VTKappacher Friederike
91Americký stafordširský terierpsi mezitřídaMulti JCH, IRON REBEL od BengaNovák ZdeněkabsKappacher Friederike
92Americký stafordširský terierpsi vítězůLerry Killemal Z KatuŘepíková PetraV1, VT, KVKappacher Friederike
93Americký stafordširský terierfeny štěňatABBY z NovobydžovskaVotrubová RadkaVN1Kappacher Friederike
94Americký stafordširský terierfeny mezitřídaAlpin Sulla Sabbia DorataVaníčková Sabina + Mihulka MarekV2Kappacher Friederike
95Americký stafordširský terierfeny mezitřídaAmber Chovatelská stanice Z New City VsiBoháč MichalVD3Kappacher Friederike
96Americký stafordširský terierfeny mezitřídaArtemis Blue z Bílinského pramenePrůšovi Olga a PetrV1, VT, KVKappacher Friederike
97Americký stafordširský terierfeny mezitřídaDaima z Mařenické FořtovnyLejdarova IlonaDKappacher Friederike
98Australský Silky terierfeny mladýchDanae Coll DamikonKonupková DanaV1, VTMKappacher Friederike
99Australský Silky terierfeny veteránůWitch Bohemia AlkéKonupková DanaV1, VTKappacher Friederike
100Cairn Terierpsi mladýchCheiron Hoity-Toity GangKvasnička MilanV1, VTM, CCJKappacher Friederike
101Cairn Terierpsi mladýchKerry Bohemia EnjoyŠiklová IlonaVD2Kappacher Friederike
102Cairn Terierpsi mezitřídaHermes Hoity Toity GangHronová KristýnaV1, VTKappacher Friederike
103Cairn Terierpsi pracovníQuickly Trumpington´sPřibylová KateřinaV1, VT, CC, KVKappacher Friederike
104Cairn Terierpsi veteránůGas Bohemia EnjoyMusilová PetraV1, VT, CCVKappacher Friederike
105Cairn Terierfeny dorostuChanel Honey EliCherýnová Sylva VN2Kappacher Friederike
106Cairn Terierfeny dorostuChantal Honey EliCherýnová Sylva VN3Kappacher Friederike
107Cairn Terierfeny dorostuIuno Hoity-Toity GangVobořilová GabrielaVN1Kappacher Friederike
108Cairn Terierfeny mladýchAdina Moravia KarneolIng. Jeřábková PetraVD3Kappacher Friederike
109Cairn Terierfeny mladýchBorgia ze Zátiší za rybníkemPotěšilová Andrea V2Kappacher Friederike
110Cairn Terierfeny mladýchChloe Hoity-Toity GangBeková VěraV1, VTM, CCJKappacher Friederike
111Cairn Terierfeny mladýchChloris Hoity-Toity GangTurková AlenaVD4Kappacher Friederike
112Cairn Terierfeny mezitřídaTallulah Vážska KaskádaPekárková FrantiškaVD1Kappacher Friederike
113Cairn Terierfeny otevřenáDona z KlčeTurková AlenaV2Kappacher Friederike
114Cairn Terierfeny otevřenáEnya Honey EliCherýnová Sylva V1, VTKappacher Friederike
115Cairn Terierfeny vítězůExtra for Fulfilled Wish Cairn-Lady´sPřibylová KateřinaV1, VT, CC, KVKappacher Friederike
116Český terierpsi otevřenáANTARES Stella SarensisČadová MonikaV1, VT, KVKappacher Friederike
117Irish Soft Coated Wheaten Terrierfeny vítězůAmazonka z Borůvkového kopceTolnayová AndreaV1, VT, KVKappacher Friederike
118Jack Russell Terrierpsi vítězůGang Staff MadnessKalicińska AgataV1, VT, KVKappacher Friederike
119Jack Russell Terrierfeny vítězůBree Barrandovské stříbroBrabcová RadkaV1, VT, KVKappacher Friederike
120Kerry blue terierpsi vítězůIndigo Blue DvomaroPodhorová KateřinaabsKappacher Friederike
121Norwich terierfeny mezitřídaFAYA Ruby SquirrelJirásková LenkaabsKappacher Friederike
122Parson Russell Terrierpsi dorostuGimi RitakimŠimáčková JanaVN1Kappacher Friederike
123Stafordšírský bullterierpsi štěňatHip-Hop Blue NuroxJanák MilošVN1Dolejšová Olga
124Stafordšírský bullterierpsi mladýchBenjamín of Gold MidlandPechová DenisaV1, VTMDolejšová Olga
125Stafordšírský bullterierpsi mladýchCUTE COOPER OF TripseeRock KateřinaVD2Dolejšová Olga
126Stafordšírský bullterierpsi mladýchQuarto Junior EilatanKottová TaťánaVD3Dolejšová Olga
127Stafordšírský bullterierpsi mezitřídaCalvin Amdrago Victory DreamKredbová JitkaVD1Dolejšová Olga
128Stafordšírský bullterierfeny mladýchBritany Of Gold MidlandBalcarová Eva + RomanaDDolejšová Olga
129Stafordšírský bullterierfeny otevřenáAmonsju Of Gold MidlandBalcarová EvaVD1Dolejšová Olga
130West Highland White Terrierpsi veteránůMagic Eight Some Reel vom MärchengartenRohlíčková IrminaabsKappacher Friederike
131West Highland White Terrierfeny vítězůSurprise Westie British BeauRohlíčková IrminaabsKappacher Friederike
132Yorkšírský terierpsi mladýchAtreyu de ChérissantBenešová Pavlína + PetrabsKappacher Friederike
133Yorkšírský terierfeny mladýchJulliet Rerias DarlingRichterová RenataV1, VTMKappacher Friederike
134Yorkšírský terierfeny mezitřídaDája Bohemia PelpetPillmayerová NaděždaV1, VT, KVKappacher Friederike
135Jezevčík standard drsnosrstýfeny otevřenáAsta z HolubšíPalička JanabsFrnčová Lenka
136Jezevčík trpasličí dlouhosrstýfeny mezitřídaStephany Gold Madeira Hájková Olga V1, VT, KVFrnčová Lenka
137Jezevčík trpasličí drsnosrstýfeny mladýchOstružinka ValentinkaVodička RomanV1, VTMFrnčová Lenka
138Akita-Inupsi mladýchAwarasi Samuray Hattori HanzoJakešová JanaV1, VTMFrnčová Lenka
139Akita-Inupsi mezitřídaFUMITO GlarikaStará PetraV1, VTFrnčová Lenka
140Akita-Inufeny mezitřídaFujiu GlarikaSvobodová LenkaV, VT, KVFrnčová Lenka
141Aljašský malamutpsi vítězůAGO Polární úsvitDvořáček MartinV1, VT, KVFrnčová Lenka
142Aljašský malamutfeny otevřenáCarmen VS Del Rey La Montana BlancaDvořáček MartinV1, VT, KVFrnčová Lenka
143Basenjipsi dorostuEnzi Viatu Asthenia AstheniaKrahulcová OlgaVN2Frnčová Lenka
144Basenjipsi dorostuManzi Tami´s TamTamy EkibondoLenfeldová LucieVN1Frnčová Lenka
145Basenjipsi otevřenáAmigo Kwaku Maybe DogBeránková KateřinaV1, VTFrnčová Lenka
146Basenjipsi pracovníDungu Wabu AstheniaBeránková KateřinaV1, VT, KVFrnčová Lenka
147Eurasierpsi mladýchCIR HajifaMazánková Jana + Hlušička RichardV1, VTMFrnčová Lenka
148Chow chowfeny vítězůCHESSIE OF MIJAMUMašek KarelV1, VT, KVFrnčová Lenka
149Německý špic malý - nové barvyfeny mladýchKEYSI VyzelCardová MichaelavyloučenFrnčová Lenka
150Německý špic malý - nové barvyfeny mladýchRea z České KrétyPrůšovi Olga a PetrV1, VTMFrnčová Lenka
151Německý špic trpasličí/Pomeranianpsi mladýchMAIKO Lví domovŽitková AliceV1, VTMFrnčová Lenka
152Německý špic trpasličí/Pomeranianfeny mladýchElite Ethel Being AllarisPřibylová LucieV1, VTMFrnčová Lenka
153Německý špic trpasličí/Pomeranianfeny otevřenáNanny Nova AramgadBezděkovská RenataV1, VT, KVFrnčová Lenka
154Německý špic vlčí/keeshondpsi dorostuAmbi AtenaskarWalterová IngridVN1Frnčová Lenka
155Německý špic vlčí/keeshondpsi otevřenáMashiro Kin NevastarWalterová IngridV1, VTFrnčová Lenka
156Německý špic vlčí/keeshondpsi vítězůLOGAN Šumbarský pramenWalterová IngridV1, VT, KVFrnčová Lenka
157Německý špic vlčí/keeshondfeny štěňatDebora z Břekové alejeStanková SimonaVN1Frnčová Lenka
158Německý špic vlčí/keeshondfeny mezitřídaCORNELIE z Břekové alejePátková VladimíraV1, VT, KVFrnčová Lenka
159Peruánský naháč střednípsi mladýchALPHAVILLE XaluchaDoubková LenkaV1, VTMFrnčová Lenka
160Peruánský naháč střednípsi mezitřídaKILLKI URU Měsíční květinaMartínková JarmilaV1, VT, KVFrnčová Lenka
161Peruánský naháč velkýpsi otevřenáADÁMEK z Hoštecké zahrádkyBobotová KarolinaV1, VT, KVFrnčová Lenka
162Shiba-Inufeny mladýchHINAGIKU Prima NovaČech JanV1, VTMFrnčová Lenka
163Thajský ridgebackpsi mezitřídaANURAK FEDOR MightyThai by LAPučilová MarkétaV1, VT, KVFrnčová Lenka
164Thajský ridgebackfeny vítězůCharisma Charlotte ThaikruZahradnikova Aneta + Honc LukášabsFrnčová Lenka
165Basset Houndfeny mezitřídaBarrow Perla ZábojŠilhanová LenkaV1, VT, KVFrnčová Lenka
166Basset Houndfeny otevřenáEliška Orvišník Šilhanová Lenka + FrantišekVD1Frnčová Lenka
167Beaglepsi mladýchPrecious Sign Perla Vltavy Perla VltavyPoštová Slavětínská LenkaV1, VTMFrnčová Lenka
168Beaglepsi mezitřídaAll In One Rubyel`sHabelová EvaV1, VTFrnčová Lenka
169Beaglepsi otevřenáBombay Sapphire TergyOšťádalová EvaV2Frnčová Lenka
170Beaglepsi otevřenáHobbit Sam Murphy´s lawHolubová IvetaV1, VTFrnčová Lenka
171Beaglepsi pracovníBruno d´Angelo la PerlalineaHolubová IvetaV1, VT, KVFrnčová Lenka
172Beaglepsi veteránůDick z Cipískovy loukyHabelová EvaV11, VTFrnčová Lenka
173Beaglefeny štěňatBe Beautiful Rubyel´sMališová ZuzanaVN1Frnčová Lenka
174Beaglefeny mladýchPrecious Cocoa Perla VltavyMüllerová VeronikaV1, VTMFrnčová Lenka
175Beaglefeny vítězůBrandy TergyOšťádalová EvaV1, VT, KVFrnčová Lenka
176Dalmatinpsi otevřenáAtillio Di AssonanzaVaněček MUDr.Tomáš + Fulínová Liana MUDr.V1, VT, KVFrnčová Lenka
177Dalmatinpsi vítězůArgo Di AssonanzaVaněček MUDr.Tomáš + Fulínová Liana MUDr.V1, VTFrnčová Lenka
178Dalmatinfeny vítězůArgia Di AssonanzaFulínová MUDr. LianaV1, VT, KVFrnčová Lenka
179Malý modrý gaskoňský honičpsi vítězůCameron od Smutné říčkyHabelová EvaV1, VT, KVFrnčová Lenka
180Poitevinpsi otevřenáHerisson .Beránková SvatavaV1, VT, KVFrnčová Lenka
181Poitevinfeny mladýchIrlande du BoisRobert Michel + Beránková SvatavaV1, VTMFrnčová Lenka
182Porcelainepsi vítězůJasánek RoborovskiBeránková SvatavaV1, VT, KVFrnčová Lenka
183Porcelainefeny mladýchEmpress Rain od Pstruží říčkyPokorná Žaneta + Karták ZdeněkV1, VTMFrnčová Lenka
184Porcelainefeny vítězůBailey od Pstruží říčkyVoborníková Marta + Petříček VladimírV1, VT, KVFrnčová Lenka
185Rhodéský ridgebackpsi mladýchTATENDU Katama KingVodičková MarieabsFrnčová Lenka
186Rhodéský ridgebackpsi otevřenáAlfie z Hatí pod BrdyLiznerová MarkétaV1, VT, KVFrnčová Lenka
187Rhodéský ridgebackfeny otevřenáQuincy Agatha z Lukovského dvoraHávová KristýnaV1, VT, KVFrnčová Lenka
188Švýcarský honič - Bernský honičpsi otevřenáCeler CervariusMenšíková Radana + Szustakiewicz AnnaV1, VT, KVFrnčová Lenka
189Velký hrubosrstý vendéeský bassetpsi dorostuDante Od Veselý AnežkyVeselá Alena VN1Frnčová Lenka
190Velký hrubosrstý vendéeský bassetfeny vítězůLucrezia Danda BohemiaVeselá AlenaV1, VT, KVFrnčová Lenka
191Gordonsetrfeny otevřenáBára BlahudLabohý ZdeněkV1, VT, KVDolejšová Olga
192Irský setrpsi mezitřídaExcelent Entertainer EverdeneChlupatá KláraV1, VT, KVDolejšová Olga
193Irský setrfeny vítězůAenigma Quara TorvitasRoulová NikolaV1, VT, KVDolejšová Olga
194Maďarský ohař krátkosrstýpsi mladýchDarwin DanittyPešková LenkaV1, VTMDolejšová Olga
195Maďarský ohař krátkosrstýpsi vítězůThymos-Ichnobates VadászpajtásSvobodová LucieV1, VT, KVDolejšová Olga
196Maďarský ohař krátkosrstýfeny mladýchBenny z Jirgalova dvoraRajzrová JanaV1, VTMDolejšová Olga
197Maďarský ohař krátkosrstýfeny otevřenáFairy z Chejlavských lesů Matejková VeronikaV1, VT, KVDolejšová Olga
198Výmarský ohař krátkosrstýpsi otevřenáKeep An Eye On Blue Sirius NovaMedřická TerezaabsDolejšová Olga
199Americký kokršpaněl - černý a černý s pálenímfeny štěňatAmi Fa-Bo Magic BlackKoucký FrantišekN1Dolejšová Olga
200Americký kokršpaněl - černý a černý s pálenímfeny otevřenáElla Magic Ruby StarKoucký FrantišekV1Dolejšová Olga
201Americký kokršpaněl - ostatní jednobarevnípsi mezitřídaMASTERPIECE DELONJI GRANDNunvářová JanaV1, VTDolejšová Olga
202Americký kokršpaněl - ostatní jednobarevnípsi vítězůThunder-Bold Charming LineKottnerová, Ing. ZuzanaV1, VT, KVDolejšová Olga
203Americký kokršpaněl - ostatní jednobarevnífeny vítězůCHOCOLATE MEGGI HAMISTUŠulcová RenátaV1, VT, KVDolejšová Olga
204Americký kokršpaněl - vícebarevnífenamladýchHit Of The Moment RamalexNunvářová JanaV1, VTMDolejšová Olga
205Americký kokršpaněl - vícebarevnípsi mladýchPippa Z Čachnovského rančeNunvářová JanaV1, VTMDolejšová Olga
206Americký kokršpaněl - vícebarevnípsi vítězůUnidentifield Flying Object DeiGiniKottnerová ZuzanaV1, VT, KVDolejšová Olga
207Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálenímfeny mladýchAireen Simonides SimonidesFrýdlová Štěpánka V1, VTMDolejšová Olga
208Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálenímfeny otevřenáJulieta DermottFišerová SimonaV1, VT, KVDolejšová Olga
209Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálenímfeny pracovníSussane Sant TulipFišerová SimonaV1, VTDolejšová Olga
210Anglický kokršpaněl - vícebarevnípsi mezitřídaGaribaldi z Chlumeckého zátišíHallyová JiřinaV1, VT, KVDolejšová Olga
211Anglický kokršpaněl - vícebarevnípsi otevřenáChip z KlapačekFricová LenkaV1, VTDolejšová Olga
212Anglický kokršpaněl - vícebarevnífeny štěňatHappy z Chlumeckého zátišíKrálová MartinaVN1Dolejšová Olga
213Flat Coated Retrieverpsi štěňatCyr od Turoveckých rybníků Zelenková Zelenková MarkétaVN1Frnčová Lenka
214Flat Coated Retrieverpsi dorostuBilly Boy FalaksaMarková PavlínaVN1Frnčová Lenka
215Flat Coated Retrieverpsi mladýchAkiro Nero Dolanská tlapkaKřížová BarboraV1, VTMFrnčová Lenka
216Flat Coated Retrieverpsi vítězůArt od Stříbrných rudKřížová BarboraV1, VT, KVFrnčová Lenka
217Flat Coated Retrieverfeny mladýchAmelia Rose Loyal SoulDoskočilová LenkaV1, VTMFrnčová Lenka
218Flat Coated Retrieverfeny mezitřídaAfricana z Ostrovského kláštera Kodetová KristýnaV1, VT, KVFrnčová Lenka
219Labradorský retrieverfeny dorostuCollet Amazing FraceČervinková PetraVN1Frnčová Lenka
220Labradorský retrieverfeny mladýchEffie Sirius Brix Sirius BrixSvoboda LukasV1, VTMFrnčová Lenka
221Labradorský retrieverfeny otevřenáGrei Nice Friend Nice FriendDologová IvetaV1, VT, KVFrnčová Lenka
222Lagotto romagnolofeny mladýchAll About Love Kira Angel NavajoSlapničková IvanaV1, VTMFrnčová Lenka
223Portugalský vodní pespsi štěňatDaVinci CordataKlembarová LucieVN2Frnčová Lenka
224Portugalský vodní pespsi štěňatDesperado Lupo CordataKlembarová LucieVN1Frnčová Lenka
225Portugalský vodní pesfeny mladýchFanta Černobílá EleganceŠimsová Janovicová Sabina + PavelV1, VTMFrnčová Lenka
226Zlatý retrieverpsi mladýchAlex GoldymateHrachovina JaromírVD3Dolejšová Olga
227Zlatý retrieverpsi mladýchAugur Bohemian StarlightHaluzová MichaelaV2Dolejšová Olga
228Zlatý retrieverpsi mladýchELF My JoyPřibilová Tereza + Vlček DanielV1, VTMDolejšová Olga
229Zlatý retrieverpsi veteránůBartoloměj od Dívčího skoku Zelenková Zelenková MarkétaV1, VTDolejšová Olga
230Zlatý retrieverfeny štěňatAfrodíté Sophia Maybe AngelsHanyková LucieVN1Dolejšová Olga
231Zlatý retrieverfeny mezitřídaFaith z Liblických rákosinVěřbová Veronika V1, VTDolejšová Olga
232Zlatý retrieverfeny otevřenáAmazonka de Inka alegra BohemiaKrálíček RobertVD2Dolejšová Olga
233Zlatý retrieverfeny otevřenáCindy z Borových lesůŘehoř MichalV1, VTDolejšová Olga
234Zlatý retrieverfeny otevřenáDutch Desire Estrella de OroČervená VeronikaabsDolejšová Olga
235Zlatý retrieverfeny pracovníAileen z Borových lesůŘehoř MichalV1, VTDolejšová Olga
236Zlatý retrieverfeny vítězůChance od Kletecké hrázeJanešová LucieV1, VT, KVDolejšová Olga
237Zlatý retrieverfeny vítězůWekra z Vlčích lukŘehoř MichalV2Dolejšová Olga
238Zlatý retrieverfeny veteránůDolores z DroužkovaVodička RomanV1, VTDolejšová Olga
239Bišonekpsi mladýchSenator Łodygowska SforaKřížová LenkaV1, VTMMudra Antonín
240Bišonekfeny dorostuFollow Me CharnettStaňková LenkaVN1Mudra Antonín
241Bišonekfeny mezitřídaVanity Fair CharnettStaňková LenkaV1, VTMudra Antonín
242Bišonekfeny otevřenáMy Style Regina BichonSlapničková IvanaV1, VT, KVMudra Antonín
243Bostonský terierpsi mezitřídaJolly Joker z KulíkovaVeverová KristýnaV1, VT, KVMudra Antonín
244Brabantíkpsi mladýchLegend Can Talk Corsairey CaschKrálová RadkaV1, VTMMudra Antonín
245Brabantíkpsi mezitřídaVILI Prima GrichiaKrálová RadkaV1, VT, KVMudra Antonín
246Brabantíkpsi otevřenáTandori Černý onyxHendrich ZdeněkV1, VTMudra Antonín
247Čínský chocholatý pes bez srstipsi dorostuJeffree Star LuksoriusKoldová BohumilaVN1Mudra Antonín
248Čínský chocholatý pes bez srstipsi mezitřídaMango LandkrisProcházková KateřinaV1, VTMudra Antonín
249Čínský chocholatý pes bez srstipsi otevřenáEMIR z Půlnočního dvoraButtová Lopourová LenkaV1, VTMudra Antonín
250Čínský chocholatý pes bez srstipsi otevřenáFlipper True Lásky darHladíková VěraabsMudra Antonín
251Čínský chocholatý pes bez srstipsi otevřenáQANTO Cool LadyMošťková HanaVD2Mudra Antonín
252Čínský chocholatý pes bez srstifeny štěňatDEBBIE Malý TomRUSCHILOVÁ PAVLÍNAVN1Mudra Antonín
253Čínský chocholatý pes bez srstifeny štěňatDinky Malý TomUrbanová RadkaVN2Mudra Antonín
254Čínský chocholatý pes bez srstifeny dorostuCapri Shahrastani Bílá SheillaLonková MartinaVN1Mudra Antonín
255Čínský chocholatý pes bez srstifeny dorostuMelayora Molosos GratziCatullová OrnellaVN2Mudra Antonín
256Čínský chocholatý pes bez srstifeny mladýchELIS z Jasné hvězdyButtová Lopourová LenkaV1, VTMMudra Antonín
257Čínský chocholatý pes bez srstifeny mladýchUnity Family Song´sHladíková MilušeV2Mudra Antonín
258Čínský chocholatý pes bez srstifeny mezitřídaA´ La Chivee Pretty SweetFelkrová LeonaV1, VTMudra Antonín
259Čínský chocholatý pes bez srstifeny otevřenáHolly Bos BohemiaKoldová BohumilaV1, VTMudra Antonín
260Čínský chocholatý pes bez srstifeny vítězůFaith Little SweetieMarcelová PavlaV1, VTMudra Antonín
261Čínský chocholatý pes osrstěnýpsi dorostuCAMERON Clary-AldrigenButtová Lopourová LenkaVN1Mudra Antonín
262Čínský chocholatý pes osrstěnýpsi dorostuCaterham ShahrastaniPšádovi Petra a MartinVN2Mudra Antonín
263Čínský chocholatý pes osrstěnýpsi dorostuCorley Toutou VeluKoblihová PetraVN3Mudra Antonín
264Čínský chocholatý pes osrstěnýpsi mezitřídaBellagio Clary AldrigenButtová Lopourová LenkaV1, VTMudra Antonín
265Čínský chocholatý pes osrstěnýpsi mezitřídaFalco z Půlnočního dvoraValtarová Barbora + Ficková EvaV2Mudra Antonín
266Čínský chocholatý pes osrstěnýpsi otevřenáELIE JOSH Plyšový přítelVokoun MilanV1, VTMudra Antonín
267Čínský chocholatý pes osrstěnýpsi vítězůCasino NazaradKoblihová PetraV1, VT, KVMudra Antonín
268Čínský chocholatý pes osrstěnýfeny štěňatIce Lolly Bos BohemiaTrantová VeronikaVN1Mudra Antonín
269Čínský chocholatý pes osrstěnýfeny mezitřídaAILEEN Čínské štěstíVokoun MilanV1, VTMudra Antonín
270Čínský chocholatý pes osrstěnýfeny otevřenáCreola Rosette Forseti´sAdámková LenkaV3Mudra Antonín
271Čínský chocholatý pes osrstěnýfeny otevřenáHanny CoolladyButtová Lopourová LenkaV1, VT, KVMudra Antonín
272Čínský chocholatý pes osrstěnýfeny otevřenáQueena Powder AnkadiBucharová IvanaV2Mudra Antonín
273Čivava dlouhosrstápsi mladýchLANCELOT Levandulový senLibichova HanaV1, VTMMudra Antonín
274Čivava dlouhosrstápsi otevřenáAdis San WaliTučková JanaV4Mudra Antonín
275Čivava dlouhosrstápsi otevřenáADON San WaliNocarová ZdeňkaV2Mudra Antonín
276Čivava dlouhosrstápsi otevřenáKUBI z BřišejovaKraifová LibušeV3Mudra Antonín
277Čivava dlouhosrstápsi otevřenáZVONEČNÍK z Třebaňského údolíWollerová RenataV1, VT, KVMudra Antonín
278Čivava dlouhosrstáfeny mezitřídaYASHA MartenikaBřicháčová RenataV1Mudra Antonín
279Čivava dlouhosrstáfeny otevřenáCELLINE z Úpské meandryKamenický JiříV2Mudra Antonín
280Čivava dlouhosrstáfeny otevřenáIBARUNKA RosinalaChýleová IvetaV1, VT, KVMudra Antonín
281Čivava dlouhosrstáfeny veteránůDOREEN Branco PiccoloCelnerová ErnaV1, VTMudra Antonín
282Čivava krátkosrstápsi mezitřídaJEREMY Levandulový senLibichova HanaV1, VT, KVMMudra Antonín
283Čivava krátkosrstápsi otevřenáGERONIMO de Estrella PuertaNocarová ZdeňkaV2Mudra Antonín
284Čivava krátkosrstápsi otevřenáLEO z BřišejovaKraifová LibušeV1, VTMudra Antonín
285Čivava krátkosrstáfeny mladýchMaleisie Levandulový senLibichova HanaV1, VTMMudra Antonín
286Čivava krátkosrstáfeny mladýchNICELY Levandulový senReiner LudmilaV2Mudra Antonín
287Čivava krátkosrstáfeny mezitřídaINÉZ Levandulový senChýleová IvetaV1, VT, KVMudra Antonín
288Čivava krátkosrstáfeny veteránůMinnie Melody Z´eridanuCelnerová ErnaV1, VTMudra Antonín
289Francouzský buldočekfeny mezitřídaGADARA Aldebaran TaurusSalačová DanaabsMudra Antonín
290Japan-chinfeny dorostuQuinna od Dvou ořechůRosenthalová SvětlanaVN1Mudra Antonín
291Japan-chinfeny mladýchZORTHÉ Buddhův ChinKučerová JitkaV1, VTMMudra Antonín
292Japan-chinfeny mezitřídaISHA z Podhájské chaloupkyKučerová JitkaV1, VTMudra Antonín
293Japan-chinfeny otevřenáISZI BerinelaKučerová JitkaV1, VT, KVMudra Antonín
294Kavalír king charles španěl - blenheimfeny otevřenáBailee Gold od Zlatého RoxeKosová Jaroslava V1, VT, KVMudra Antonín
295Kavalír king charles španěl - rubypsi veteránůEnrico Peri Biely démonHrdličková EvaV1, VTMudra Antonín
296Kavalír king charles španěl - rubyfeny štěňatJuanita Malcriado de la CasaErdingerová AnnaVN1Mudra Antonín
297Kavalír king charles španěl - trikolorfeny mladýchFidorka Gold od Zlatého RoxeKosová Jaroslava V1, VTMMudra Antonín
298King Charles španělpsi mezitřídaHelios de la Cote Chaude Rosenthalová SvětlanaV1, VT, KVMudra Antonín
299King Charles španělfeny štěňatGoldie z RosenthaluRosenthalová SvětlanaVN1Mudra Antonín
300King Charles španělfeny mladýchFay z RosenthaluRosenthalová SvětlanaV1, VTMMudra Antonín
301Lhasa Apsopsi mezitřídaCHARON Lhasa SungpoKočová OldřiškaV1, VT, KVMudra Antonín
302Lhasa Apsofeny vítězůNangy z Kybely BohemiaKočová OldřiškaV1, VT, KVMudra Antonín
303Mops - aprikot s černou maskoufeny mladýchGrace Kelly IstakoHromová AlenaV1, VTMMudra Antonín
304Mops - černýfeny mezitřídaLEILA Nang-LhamoJonášová DagmarV1, VT, KVMudra Antonín
305Mops - plavý s černou maskoufeny mladýchGábinka IstakoŠikulová JanaV1, VTMudra Antonín
306Mops - plavý s černou maskoufeny veteránůAja OtakonKonecny OtakarabsMudra Antonín
307Papillon - do 2,5 kgfeny dorostuELSA AURA PODBRAHHlavatý RenéVN1Ubrová Libuše
308Papillon - nad 2,5 kgfeny mladýchEvelin Královská MantaFeranová JanaV1, VTMUbrová Libuše
309Pekingský palácový psíkpsi dorostuBALTHASAR BRAYDEN JoliotSchreibová KateřinaabsUbrová Libuše
310Pekingský palácový psíkpsi dorostuIGGY Silver moon shineJeždíková RenátaVN1Ubrová Libuše
311Pekingský palácový psíkpsi mladýchHARWEY Silver moon shineJeždíková RenátaV1, VTMUbrová Libuše
312Pekingský palácový psíkpsi vítězůFan Fan z Jasmínové rokleKšánová DagmarV1, VT, KVUbrová Libuše
313Pekingský palácový psíkfeny dorostuBERNADETTE JoliotSchreibová KateřinaabsUbrová Libuše
314Pekingský palácový psíkfeny vítězůFÍBÍ z Jasmínové rokleKšánová DagmarV1, VT, KVUbrová Libuše
315Pekingský palácový psíkfeny veteránůPETRUŠKA z Písecké brányKombercová JaroslavaV1, VTUbrová Libuše
316Pudl velký bílýfeny dorostuDENERYS WHITE Klidný denBradáčová LenkaabsMudra Antonín
317Pudl velký černýpsi otevřenáBimbo Bohemia Best BlackMunzarová SabinaV1, VT, KVMudra Antonín
318Pudl velký černýpsi vítězůEFRAN z Hlubockého dvoraMalá HanaV1, VTMudra Antonín
319Pudl velký aprikotpsi veteránůLuky z Hauserova královstvíMalá HanaV1, VTMudra Antonín
320Ruský toypsi mezitřídaBradley Bryn Vanessa AtalantaŠmicrová Ing. VeronikaV1, VT, KVMudra Antonín
321Ruský toyfeny mladýchEpepa Mia KlahandaluFichtnerová RadkaVD1Mudra Antonín
322Shih-tzupsi vítězůAlfréd z IVAFREBýšková Eva + Fremrová IvaV1, VT, KVMudra Antonín
323Shih-tzupsi vítězůETIEN Bohemia KingKratochvílová ZdeňkaabsMudra Antonín
324Shih-tzupsi veteránůPrinc Bajaja z IVAFREBýšková Eva + Fremrová IvaabsMudra Antonín
325Afgánský chrtpsi štěňatDubai Blue Sky Sarah FarehTůmová PetraVN1Kappacher Friederike
326Afgánský chrtfeny mladýchMichaell CedilhaPoláková PavlaV1, VTMKappacher Friederike
327Barzoj - ruský chrtpsi veteránůX KrylovVršník Anna + Lenfeldová LucieV1, VTKappacher Friederike
328Italský chrtíkpsi vítězůKUBA LIBRE na KlínkáchKykalová Ramešová KateřinaV1, VT, KVKappacher Friederike
329Saluki - Perský chrtpsi štěňatEtienne Al ZahraBetikova DominikaVN1Kappacher Friederike
330Saluki - Perský chrtpsi vítězůAyaz Al ZahraMatelová JitkaV1, VT, KVKappacher Friederike
331Saluki - Perský chrtpsi vítězůCastiello Al-Quadar YrtepJanovská Lucie + Šiklová VeronikaV2Kappacher Friederike
332Saluki - Perský chrtfeny vítězůBASHRAH Al ZahraMatelová JitkaV1, VT, KVKappacher Friederike
333Whippetpsi otevřenáWILLIAM WALLACE z ÚplňkuLenfeldová LucieV1, VT, KVKappacher Friederike
334Whippetfeny otevřenáINTRIGA Bohemia Snap DogStohanzlová HelenaV1, VTKappacher Friederike
335Whippetfeny vítězůYAMPADAMPA z ÚplňkuPřibylová LucieV1, VT, KVKappacher Friederike
336Americký bezsrstý terierfeny dorostuBEATRIX Naked Heart BudmericeŠimána Hanzlíková Michaela VN1Ubrová Libuše
337Americký bezsrstý terierfeny mladýchAnita Veterina Fialové ZOOŠimána Hanzlíková Michaela V1, VTMUbrová Libuše
338Chodský pespsi dorostuBarny z Příborského dvora Svoboda IvanVN1Ubrová Libuše
339Chodský pespsi dorostuCresch EimiportiČervenková DanielaVN2Ubrová Libuše
340Chodský pespsi mladýchGobík z Malého údolíLindqvist Birgitta + Vaňková IvanaV1, VTMUbrová Libuše
341Chodský pespsi mezitřídaCagar z Městeckého mlýnaPrudká DanaV1, VTUbrová Libuše
342Chodský pespsi otevřenáDifferencius Regenia BohemiaŠmaha MilanV1, VTUbrová Libuše
343Chodský pespsi vítězůAšar Temný onyxNavrátil IvoV1, VT, KVUbrová Libuše
344Chodský pesfeny štěňatFinny Zolana z Horské samotyLindqvist BirgittaVN1Ubrová Libuše
345Chodský pesfeny mladýchBeavis EimiportiMachalík MiroslavV1Ubrová Libuše
346Chodský pesfeny mezitřídaAdagi Ro-Ga pairČermáková MarkétaV1, VTUbrová Libuše
347Chodský pesfeny otevřenáAlco Orix EimiportiSlavík TomášV1, VTUbrová Libuše
348Chodský pesfeny otevřenáBria SpirneoČermáková MarkétaabsUbrová Libuše
349Chodský pesfeny vítězůÁgnes od MinurkyLindqvist Birgitta V2Ubrová Libuše
350Chodský pesfeny vítězůOlivie z GipovaKoubíková ZdeňkaV1, VT, KVUbrová Libuše
351Chodský pesfeny veteránůAnie Dar minulostiKoubíková ZdeňkaV1, VTUbrová Libuše
352Pražský krysařík - černý s pálenímfeny otevřenáVendelínka z JeřicŠebor JiříabsUbrová Libuše
353Pražský krysařík - černý s pálenímfeny vítězůLorrainne Lio Mi FedarŽacová MarcelaV1, VT, KVUbrová Libuše
354Pražský krysařík - ostatní barvyfeny mezitřídaBarbucha Bohemia originalŽacová MarcelaV1, VT, KVUbrová Libuše

Jedna reakce na Výsledky

  1. Pingback:La Perlalinea » * Krajská výstava psů Praha- Džbán 2014 / RDS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.